У центрі Києва розпочалась безстрокова акція на підтримку активіста Стерненка

новини / Новини України
1 204
0
У центрі Києва розпочалась безстрокова акція на підтримку активіста Стерненка

У центрі Києва, поблизу Офісу президента, розпочалася безстрокова акція на підтримку ув’язненого одеського активіста Сергія Стерненка.

Як повідомляє УНІАН, на вулиці Банковій збирається велика кількість людей.



Станом на 12.00 біля Офісу президента вже присутні близько 700 осіб.

Учасники зібрання заявляють, що мітингуватимуть безстроково, доки у справі Стерненка не буде досягнуто справедливості - тобто його відпустять на волю.

Також у центрі Києва за дотриманням правопорядку спостерігає велика кількість правоохоронців.

На початку вулиці Банкової правоохоронці ретельно перевіряють особисті речі активістів, якщо вони мають при собі великогабаритні предмети або сумки.

На Банковій, біля будівлі комітетів Верховної Ради активісти вирішили організувати пункт допомоги мітингувальникам, де їм пропонуватимуть гарячі напої, їжу та медичні засоби.

Біля будівлі Офісу президента стоїть авто зі звукопідсилювальною апаратурою.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський райсуд Одеси призначив Стерненку покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років і 3 місяці з конфіскацією половини майна у справі за обвинуваченням у викраденні місцевого депутата, учасника антимайдану Сергія Щербича.

Його та ще одного обвинуваченого у справі Руслана Демчука взяли під варту в залі суду та відвезли до СІЗО, де вони пробудуть до набрання вироком законної сили.

Ввечері того ж дня у десятках міст України та за кордоном відбулися акції протесту громадян, обурених вироком Стерненку.

Зокрема, у Києві на акції біля Офісу президента сталися сутички між протестувальниками і правоохоронцями. За даними поліції, було затримано 24 осіб.

Постраждали 27 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії.

Також протестувальники анонсували з 27 лютого безстрокову акцію протесту на захист Стерненка.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 413
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 164
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
5 951
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 316
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 922
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 551
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 540
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 425
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 271
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 012