RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Умивання холодною водою: в чому користь для шкіри

Умивання холодною водою: в чому користь для шкіри

Щоденне умивання особи-це догляд за шкірою номер один. Так ви позбудетеся від забруднень, таких як бруд, сміття і бактерії, і шкіра стане чистою і свіжою.

Все може ускладнитися, якщо ви не знаєте, скільки разів на день потрібно мити обличчя, які продукти використовувати і навіть яку температуру води використовувати. Теплу? Гарячу? Холодну?

У цій статті ми розповімо, яка краще для шкіри холодна або гаряча вода, а також дамо вам поради по вмиванню особи, пише Главред.



Холодна вода і шкіра

Умивання холодною водою робить позитивний вплив на шкіру. Наприклад, профілактика прищів-одне з таких потенційних переваг.

Гаряча вода видаляє масла, які можуть викликати висипання, говорить Софія Кнапп, ліцензований косметолог з лінії догляду за шкірою і косметики Oxygenetix.

В результаті "це може змусити вашу шкіру виробляти жиру ще більше". В цьому випадку холодна вода може відмінно впоратися з регулюванням рівня масла.

Холодна вода також може бути краще при певних шкірних захворюваннях, наприклад, при розацеа. Гаряча ж вода змушує кровоносні судини розширюватися, і ваша шкіра стає більш червоною.

Переваги холодної води

За словами Кнаппа, холодна вода може бути особливо корисною для сухої або схильної до акне шкіри. "Якщо у вас хронічно суха шкіра, гаряча вода може знизити рівень шкірного сала (масла) і посилити проблему, тому холодна вода є гарною альтернативою".

По-друге, гаряча вода відкриває пори, а холодна закриває їх. Це корисно для шкіри з ряду причин, а саме: звуження пор і видалення волосся на обличчі.

Ви також знайдете кілька переваг для здоров'я холодного душу, тобто будь-якого душа з температурою води нижче 21 ° C.

Деякі з переваг холодного душу - і будь-якої форми гідротерапії - включають поліпшення кровообігу, підвищення рівня ендорфінів і прискорений метаболізм.

Недоліки холодної води

У використання холодної води для особи є деякі недоліки.

"Оскільки холодна вода звужує пори, бактерії та сміття можуть потрапити в пастку, і їх не так легко видалити, як за допомогою теплої води", - пояснює Кнапп.

Вона рекомендує спочатку вмитися теплою водою, щоб змити макіяж і змити денні забруднення. "Потім закінчіть ополіскуванням холодною водою, щоб звузити пори і поліпшити кровообіг для здорового сяйва".

Холодне проти гарячого

Чому тепла вода може бути краще

"Тепла вода робить шкіру більш гладкою, що робить пори меншими, а холодна вода зменшує набряклість", - говорить Біл.

Американська академія дерматології рекомендує вмивати обличчя теплою водою.

Це ідеальна золота середина для всіх типів шкіри, так як Біл пояснює, що гаряча вода позбавляє вашу шкіру захисних масел, які допомагають утримувати вологу.

Ще одна перевага миття обличчя теплою водою полягає в тому, що воно дозволяє краще вбирати засоби по догляду за шкірою.

Важливо вибрати температуру і дотримуватися її. Біл попереджає, що ви ризикуєте зламати дрібні капіляри під шкірою, якщо піддасте шкіру впливу екстремальних температур води, наприклад, при перемиканні з гарячої на холодну.

Як часто потрібно вмивати обличчя?


Як правило, ви повинні вмиватися двічі на день - вранці і ввечері. Занадто часте миття може висушити шкіру і викликати роздратування.

"Ми збираємо небезпечну кількість бактерій на наших наволочках, тому важливо швидко очистити їх вранці перед зволожуючим кремом", - пояснює Кнапп.

"Денне миття також важливо, тому що допомагає зменшити набряклість, яка часто виникає при першому пробудженні", - говорить Біл.

Кнапп додає, що нічне миття необхідно для видалення макіяжу і сміття, що скупчилися протягом дня, з вашої шкіри.

Поради щодо підтримки чистоти обличчя

Американська академія дерматології рекомендує очищати обличчя кінчиками пальців, а потім промокнути насухо м'яким рушником.

Змивайте піт. Біл каже, що ви повинні вмиватися після будь-якої тренування, оскільки піт може забивати пори.

Залишайтеся гидратированными. Тримайте шкіру зволоженою, споживаючи достатню кількість води в день. Експерти в галузі охорони здоров'я рекомендують вісім склянок на день.

Використовуйте продукти з розумом. Склад засобу для вмивання повністю залежить від типу вашої шкіри. Біл пояснює, що більшість миючих засобів з активними інгредієнтами не залишаються на вашому обличчі досить довго, щоб бути повністю ефективними.

"Замість цього краще нанести на шкіру м'який миючий засіб, а потім використовувати сироватки та лосьйони з необхідними активними інгредієнтами, такими як саліцилова кислота, гліколева кислота, молочна кислота, вітамін С та інші".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Аліна Книжник
31-01-2021, 00:16
Коментарів 0 Переглядів 6 323

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.