Тимчасово можуть позбавляти зарплат: Разумков розповів про нові методи боротьби із "кнопкодавством" у Раді

новини / Новини України
729
0
Тимчасово можуть позбавляти зарплат: Разумков розповів про нові методи боротьби із "кнопкодавством" у Раді

У Верховній Раді будуть додатково боротися із "кнопкодавством" у залі. Для цього встановлять додаткові відеокамери в сесійному залі, а порожні місця народних депутатів вже заблокували.

Про це розповів спікер ВР Дмитро Разумков на засіданні Погоджувальної ради з лідерами фракцій і депутатських груп.



Зі слів Разумкова, здолати "кнопкодавство" на 100% має нова система "Рада", яку планують запустити.

"Всі, скажімо так, вільні місця, якими дуже часто хтось намагався користуватися, відключені в залі Верховної Ради. Станом на сьогодні опрацьовується механізм, який дозволить працювати народному депутату винятково зі свого місця. А після того, як буде запущена нова система "Рада" - це на фактично на 100% зніме можливість "кнопкодавства", - заявив Разумков.

Також у залі встановлять додаткові відеокамери для фіксації голосування і , щоб правоохоронці могли оперативно реагувати на імовірні порушення в Раді.

Крім того, обговорюється можливість внесення змін до регламенту Ради, які б дозволили не допускати народних депутатів до участі у засіданнях ВР, а, відповідно, вони тимчасово будуть позбавлені заробітної плати. Разумков висловив думку, що це буде "додатковим стимулом народним депутатам не займатися дурницями в залі Верховної ради".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують