Ви коли-небудь замислювалися, чи корисна морська вода для організму людини? Вчені розповіли, що потрапляння великої кількості води в організм може призвести до жахливих наслідків, інформує
Ukr.Media.
Дослідники пояснили, що ж не так з морською водою і чому вона небезпечна. Спочатку вони розповіли, що морська вода ніколи не буває чистою. Навіть якщо людина випадково проковтнула трохи морської води, може заболіти живіт і початися діарея. Все це відбувається через те, що у воді живуть личинки, черв'яки, найпростіші, гіллястовусі і веслоногі рачки. Деякі з цих істот можуть бути отруйними.
Крім живих істот, впливає і концентрація солі в морській воді. Як тільки наші рецептори виявляють зайву сіль в організмі, то організм починає негайно їх виводити. У зв'язку з цим піднімається тиск, прискорюється серцебиття, нирки працюють на знос. Щоб вивести сіль, наше тіло витрачає дуже багато своїх водних ресурсів. Це призводить до зневоднення. Вже через день споживання води з підвищеним вмістом солі виникають негативні наслідки, через п'ять, людина ризикує загинути.
Якщо сіль буде перебувати в організмі людини занадто довго, у якусь мить нирки перестануть справлятися з величезною кількістю солі і відмовлять. Потім сіль почне концентруватися в крові. Далі вона вражає шлунок, кишечник, руйнує нервову систему і людина божеволіє.
Тому всі інструкції з порятунку забороняють вживання морської води на човнах і плотах.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber
9-01-2021, 02:00
0
1 082