Чи можна продавати побутову хімію та цигарки під час локдауну: відповідь МОЗ

новини / Новини України
2 180
0
Чи можна продавати побутову хімію та цигарки під час локдауну: відповідь МОЗ

У Міністерстві охорони здоров'я пояснили, якими товарами можна торгувати у магазинах, супермаркетах та кіосках під час дії локдауну. Діяльність побутових магазинів взагалі заборонена.

Про це йдеться на порталі Кабінету міністрів.



Магазини можуть торгувати виключно харчовими продуктами, ліками та медичними виробами, засобами гігієни та зв'язку, ветпрепаратами та кормами, насінням та засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою на торговельних площах, не менше як 60% яких призначено для торгівлі цими товарами, а також пальним. Продавати інші товари можна лише із здійсненням адресної доставки.

Також під час карантину дозволяється робота кіосків. Як зазначив міністр охорони здоров'я, постанова Кабміну дозволяє кіоскам торгувати всіма товарами, оскільки там не передбачається приймання відвідувачів.

Крім того, в уряді наголосили, що продавати тютюнові вироби в супермаркетах під час локдауну не заборонено.

"Серед кодів КВЕД, які затверджені додатком до постанови №1236 і визначають перелік заборонених видів економічної діяльності під час "карантину зимових канікул", торгівля тютюновими виробами відсутня", - пояснили в Кабміні.

Нагадаємо, після початку локдауну в Україні супермаркети обмежили доступ покупців до частини своїх товарів. Деякі супермаркети відмовлялися продавати цигарки та інші тютюнові вироби.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707