Психологи розповіли про прості способи зробити себе більш харизматичними. Це буде корисним для тих, хто не хоче, щоб в спілкуванні виникали незручні паузи, і дозволить вийти на новий рівень в спілкуванні з людьми, в справах і в роботі, інформує Ukr.Media.
Починаємо з приємних слів
Більшість людей йдуть під час першої зустрічі в оборону, якщо їм здається, що ви хочете їх під себе прогнути. Починайте будь-яку розмову з компліменту. Потрібно бути обережними, щоб не здатися лицемірними. Необхідно, щоб добрі слова йшли від самого серця. Хороші приклади: "мені подобається перебувати серед таких людей, як ти", "симпатичний костюм". Як можна швидше міняйте після цього тему розмови, щоб не змушувати людину бентежитися.
Використовуємо конструкцію "мені це нагадує"
Наприклад, людина завела розмову про те, що вам абсолютно не подобається. Вона каже: "мене дратує, коли на дорозі хтось обганяє мене й одразу гальмує". Якщо ви не хочете говорити про автомобілі та водіння, скажіть: "так, згодна. Мені це нагадує покупки в супермаркеті". Потрібно знайти те, що у вас асоціюється з темою і м'яко перевести її в інше русло. Не говоріть про себе, особливо якщо вам нема чого сказати. Змініть тему таким чином, щоб дати нову їжу для розмови, здатися більш гнучкими.
Йдемо від теми, якщо вона не подобається співрозмовнику
Це найпростіша, але важлива порада. Якщо тема розмови людині не подобається або вона абсолютно в ній нічого не розуміє, краще від неї швидше піти. Співрозмовник буде вам за це вкрай вдячний.
Задаємо цікаві питання
Якщо ви запитали людину про те, де вона живе, чим займається, варто також запитати, що її подобається в нинішньому місці проживання або роботи, чому саме цією справою займається, а не іншою. Людині буде цікаво дати таку відповідь, а ви отримаєте нові теми для розмови.
Відмінна фішка: якщо людині не подобається те, де вона живе і чим займається, то можна задати питання: "а якби вам дали можливість займатися тим, чим ви хочете, що б це було?", "Якби ви змогли жити де завгодно, яке місто або країну ви б вибрали?". Подібні питання зроблять вас кращим співрозмовником.
Уміння залишатися цікавими в розмові — це більше половини успіху.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber