Погане самопочуття на наступний день після вживання алкоголю є не похміллям, а залишками інтоксикації організму. Як позбутися такого стану, розповів психіатр-нарколог Євген Брюн.
За його словами, “нашаровувати” нові дози алкоголю на неперероблений старий вкрай небезпечно. Лікар попередив, що спроби похмелитися можуть привести до різних розладів, перш за все, серцево-судинної системи, передає РИА Новости, пише
ukrhealth.net.
Фахівець уточнив, що алкоголь не покращує самопочуття. На наступний день після вживання спиртних напоїв необхідно лежати і спати, повільно пересуватися і щадити себе. “Цей спокій дозволить подолати якісь неприємності після безсонної ночі”, – підсумував Брюн.
Раніше лікарі оцінили справжню загрозу від “самого п’янкого” напою.
За словами експертів, один-два келихи можна дозволити собі в Новий рік, в подібних кількостях це може принести користь, оскільки людина розслабиться і отримає позитивний психологічний ефект. Однак якщо перевищити норму, то потрібно бути готовим до того, що його позитивна дія перейде на шкоду.
Психологи, в свою чергу, заявили, що вживання алкоголю у великих кількостях, схильність до ризику і азартних ігор пов’язані з певним способом сприйняття людини навколишньої дійсності.
Вчені з Університету Східної Англії вирішили вивчити це явище і знайти спосіб, який допоможе людям відмовитися від деструктивної поведінки.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
3-01-2021, 01:40
0
1 025