RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Ці 8 гарних звичок здатні зробити вас нещасними

Ці 8 гарних звичок здатні зробити вас нещасними

Існують певні звички, які замість щастя приносять людині лише протилежне почуття. Нижче розповідаємо, що це за звички, інформує Ukr.Media.



Слідкуєте за усіма, на кого підписані в Instagram

Спілкування з друзями, звичайно, робить нас щасливішими, але постійне прокручування чужих стрічок і аналіз життя знайомих насправді можуть викликати роздратування. Психологи давно довели, що більшість людей прагнуть зробити своє життя візуально привабливішим, ніж воно є насправді. Саме чужа "ідеальна реальність" як мінімум засмучує і провокує депресію.

Фахівці рекомендують знайти для себе улюблені акаунти, що надихають, і слухати поради тих людей, які дійсно можуть додати вам впевненості у власних можливостях. Повірте, немає нічого більш марного, ніж аналізувати профіль колишньої колеги і порівнювати її життя зі своїм власним. Вимкніть повідомлення про сторіз і публікації тих людей, чиє життя насправді не є для вас цікавим і не мотивує на рух вперед. Порівнюйте себе тільки з самою собою з минулого, а сили і реальні поради шукайте у тих, хто дійсно є для вас авторитетом.

Занадто сконцентровані на досягненні цілей

Цілепокладання і планування — це дійсно запорука успіху, але якщо ви занадто сконцентровані на думці про досягнення, то втрачаєте реальне щастя. Насправді справжня радість і задоволення — у кожному прожитому дні, і саме ваші звичайні будні складають більшу частину вашого життя. Живучи у майбутньому і постійно перебуваючи у моменті, коли мета вже буде досягнута, ви втрачаєте вміння радіти своєму існуванню і у підсумку розчаровуєтеся у собі. Якщо ви незадоволені тим, де ви перебуваєте зараз, ви не будете щасливі, де б ви не перебували у майбутньому.

"Доглядаєте" за собою так, як того потребує суспільство

У багатьох поняття "догляд за собою" пов'язане з відвідуванням тренажерного залу, правильним харчуванням і процедурами у косметолога. Але ж насправді те, як ви проявляєте турботу про себе, залежить виключно від ваших потреб. Усе приємне, що ви робите для себе, і є "доглядом". Припиніть дотримуватись тривіальних порад і робіть те, що вам дійсно хочеться зробити для себе. Якщо сьогодні це зволожуюча маска і пробіжка осіннім лісом, а завтра — приготування смачної пасти і душевна розмова з подругою, то робіть саме так, як вам хочеться. Дбайте про себе. Любіть себе. Приймайте себе.

Ставитеся легковажно до грошей

Ви знали, що нестача грошей є однією з головних причин психологічних розладів? Так-так, зростаючі витрати, борги по кредитах і витрати на улюблені звички здатні дійсно вибити з колії найзатятіших оптимістів. Для того, щоб забезпечити собі стабільність і внутрішню впевненість у завтрашньому дні, привчайте себе відкладати якусь вогнетривку суму грошей і постарайтеся якомога менше створювати борги.

Витрачайте гроші з розумом, і якщо якісь витрати (наприклад, таксі або хімчистка) дозволяють вам економити власний час, то інші (два соєвих лате або чергові сонячні окуляри) можуть зменшити бюджет, який можна вкласти у покупку квитків для подорожі. Повірте, такий досвід принесе вам значно більше щастя, ніж матеріальний об'єкт.

Постійно уникаєте ситуацій, які викликають занепокоєння

Ніхто з нас не хоче відчувати негативні емоції, тому ми свідомо оберігаємо себе від ситуацій, які можуть їх спровокувати. Але постійна тривога і уникнення якихось досить простих моментів (складна розмова з другом, відвідування американських гірок і т. д.) з часом перетворюють усе життя на низку занепокоєнь.

Усе починається з малого, тому припиніть драматизувати і струсіть себе, адже переступити через свої страхи дійсно приємно і корисно для самооцінки. Підійдіть нарешті до того самого хлопця, який вам подобається, або сходіть на вечірку, від якої ви вже мільйон разів відмовлялися. Найчастіше те, що нас лякає, містить у собі найбільший потенціал.

У вас надлишок вільного часу

Здається, що вільний час робить нас спокійнішими і щасливішими, але насправді забагато неробства вганяє нас у стрес і тугу. Ось подумайте: у тижні 168 годин. Якщо ви працюєте 8 годин на день, то 40 годин на тиждень ви присвячуєте роботі. Що стосується сну, то якщо щодня ви спите рекордні 8 годин, то на тиждень ви проводите у ліжку 56 годин. А це означає, що у вас є 72 абсолютно вільних години на тиждень, і навіть якщо у вас є діти, 20-30 годин ви точно маєте у запасі.

На що ви витрачаєте цей час? Сидите на дивані або дивитеся серіали? Витрачайте своє життя з розумом і ставтеся серйозно до того, як ви проводите свій дорогоцінний час. Проходьте марафони, вчіться малювати, читайте книги — чим більш продуктивними будуть ваші дні, тим більше задоволення ви будете отримувати від них.

Не вмієте приймати компліменти

Коли колега каже: "Відмінна робота на презентації!", а ви говорите: "О, я б не впоралася без Ганни!", хоча ви працювали над своєю роботою не менше за неї, це означає, що ви не впевнені у собі. Те ж саме стосується й компліментів про зовнішність та стиль — неприйняття похвали на свою адресу мінімізує ваші переваги у власних очах, а це означає, що зменшує самооцінку. Почніть дякувати за добрі слова на свою адресу, не применшуйте свою цінність, і одного разу ваша віра у себе допоможе подолати гори.

Занадто серйозно ставитеся до життя

Так, у житті є речі, до яких дійсно варто ставитися серйозно — зустріч з босом або похід до податкової. Але погодьтеся, у дитинстві ви були набагато щасливішими саме завдяки внутрішній свободі і безтурботності, захопленості і грайливості. Дозвольте собі сприймати життя простіше: носіть улюблений одяг, дивіться дурні комедії, їжте, зрештою, картоплю фрі з кетчупом, якщо вам її дійсно хочеться, і... Не припиняйте вірити у диво, воно дійсно є, якщо дозволити йому прийти у своє життя.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Аліна Книжник
28-12-2020, 01:40
Коментарів 0 Переглядів 829


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.