Як в умовах зростання “агресивності” довкілля й пандемії COVID-19 можна підвищити природний імунітет, розповіла дитячий ЛОР-практик Людмила Воронцова.
Сонце, повітря та вода
Останнім часом малорухливий спосіб життя дітей, відсутність фізичних навантажень, недостатнє перебування на свіжому повітрі, незбалансоване, а іноді й неправильне харчування призводять до зниження імунітету та серйозних наслідків, пише
ukrhealth.net.
На жаль, нерідкими стали випадки раптової смерті дітей на уроках фізкультури і просто на уроках. І діагнози тут зовсім не дитячі, зокрема інсульти та серцево-судинна недостатність.
Навіть якщо діти виходять гуляти на свіжому повітрі, то і тут, замість того щоб активно рухатися, багато хто сидить на лавочках, втупившись у свої гаджети. Така ж картина і в громадському транспорті.
Як протистояти негативним факторам довкілля
1. Проводьте більше часу на свіжому повітрі незалежно від погоди. Частіше провітрюйте приміщення.
2. Підтримуйте температуру житлових приміщень від 18 до 21 градуса за вологості 40-60%.
3. Вводьте в раціон харчування додатково полівітаміни та мікроелементи для того, щоб не допускати їх дефіциту. 3. Проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем, щоб визначити, які саме вітаміни бажано приймати у вашому конкретному випадку.
4. Слідкуйте за тим, щоб у вас не було недосипання, особливо хронічного. Тривалість повноцінного сну становить 7-8 годин. Не забувайте про ранкову зарядку, фізичні вправи й водні процедури.
5. Якщо є можливість, у літній час намагайтеся походити вранці босоніж по росі. А взимку по снігу – одну-дві хвилини пробіжкою.
6. Як альтернативу можна запропонувати походити по каштанах, викладених на піддоні, які ви можете зібрати восени. 7. Користуватися таким тренажером можна протягом року.
8. Під час роботи за комп’ютером не забувайте регулярно робити перерви на кілька хвилин, до того ж бажано встати, пройтися й подивитися вдалечінь.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
7-11-2020, 01:20
0
1 873