Авто | Нерухомість |
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
* На правах реклами

На думку політичного експерта Михайла ШМОРГУНА, другий тур мерських виборів у Чернівцях може бути несподіваним .

Михайлішин – досвідчений політик, якого швидше за все у другому турі підтримають виборці інших кандидатів, – політолог*


Відкрита кампанія, яку проводив Віталій МИХАЙЛІШИН, та велика кількість зустрічей з чернівчанами, і вивели його у другий тур, показавши, що він лишається основним політичним гравцем у Чернівцях. Однак значна частина голосів була втрачена через брудні технології опонентів. Таку думку озвучив на телеканалі "Чернівецький Промінь" політичний експерт Михайло Шморгун.

"Так, наприклад, команда кандидата від партії влади розклеювала брудні листівки, які змінили явку людей старшого покоління. Вони не йшли на дільниці через те, що боялися там заразитися коронавірсуом. Це брехня, але вона свою справу зробила. Думаю, що до другого туру ситуація виправиться, і ми отримаємо зовсім інші результати", – заявив політолог.

На думку Шморгуна, результати другого туру будуть несподіваними.

"Михайлішин проводив відкриту кампанію, з великою кількістю зустрічей, що дало йому достатньо великий результат. І саме старше покоління, яке залякувалося опонентами, зіграло на те, що він мінімально поступився. Але я думаю, що другий тур може принести несподіванку. Михайлішин - більш досвідчений політик, і скоріш за все саме до нього будуть схилятися виборці інших кандидатів, які не пройшли до другого туру", – переконаний політолог Михайло Шморгун.

Автор: Марія Фернюк

Рейтинг:
(голосів: 1)
28-10-2020, 10:55
Коментарів 7 Переглядів 1151

Теги -
Hаписав: Віталька, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 11:15
В новині:
Як ми будемо жити без Вітальки?

Hаписав: Анатолий, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 11:25
В новині:
Навіщо писати такі статті, якщо вони на правах реклами?...

Hаписав: Кирило, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 11:41
В новині:
і якщо вони його підтримуть - то всі Чернівчани кончені! Коли людей вбивали на Майдані він кричав що топить за яника і підтримує його! А зараз за нього голосують... напевно дуже в рАсею хотять!!! А кончені - бо перші голосують за нього а другі дозволяють їм це робити а не зривають весь цей цирк.

Hаписав: йц, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 13:00
В новині:
Цитата: Кирило
і якщо вони його підтримуть - то всі Чернівчани кончені! Коли людей вбивали на Майдані він кричав що топить за яника і підтримує його! А зараз за нього голосують... напевно дуже в рАсею хотять!!! А кончені - бо перші голосують за нього а другі дозволяють їм це робити а не зривають весь цей цирк.

не поддерживаю Михайлишина, но Ваши размышления о срыве выборов - слабоумие.

Hаписав: Бодя, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 14:11
В новині:
По-перше, як цей іксперд не боїться бруднити своє ім'я у таких заказухах? Люди та Інтернет все пам'ятають. А по-друге, ну й насмішив - Михайлішин досвідчений політик, бугага. Він петеушник недовчений, а ниточки від нього тягнуться до заПроданця та Хвіртоша. Невже вам було мало?

Hаписав: гість, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 14:44
В новині:
Цитата: Анатолий
Навіщо писати такі статті, якщо вони на правах реклами?...

А для цєї редакції гроші не пахнуть...

Hаписав: Dfcz, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 жовтня 2020 20:13
В новині:
Цитата: Віталька
Як ми будемо жити без Вітальки?


Усім буде піца, я так думаю.

На Буковині чоловік прийшов до районної лікарні і помер – відео
За словами очевидця, чоловік прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин на лавочці очікував на допомогу
Лужанський спиртзавод продали за 21 млн гривень
За даними Prozorro, спиртзавод у Лужанах купила фірма депутатки від "Слуги народу"
Тепла у квартирах може не бути: у Чернівцях опалювальний сезон знову під загрозою зриву
“Чернівцітеплокомуненерго" заборгувало “Чернівцігаз” 25 мільйонів гривень
Популярне Коментують
• Новини












«Маска та рукавиці – весь захист». Блог Надії Будної
Розповідь медсестри про проблеми "ковідних" пацієнтів у буковинських селах
Як ми хворіли на «корону». Блог Галини Олійник
Обов’язково укладіть договір із сімейним лікарем. Інакше просто не матимете до кого зателефонувати у разі хвороби
«Понавибирали, як завжди». Блог Марини Кавкало
25 жовтня заледве 35% буковинців прийшли на дільниці. Очевидно, проголосувати у другому турі прийде ще менше людей
загрузка...
Чернівцях на вулиці Поштовій, 4, незабаром відбудеться відкриття виставкового залу із сантехнікою польської фірми Rea, що поєднує у собі якість, доступну ціну та дизайнерський вигляд.
Грандіозна подія осені: у Чернівцях зовсім скоро відкриється виставковий зал сантехніки «Rea»*
Не пропустіть вигідні пропозиції! У ТРЦ Depo’t Чорна п’ятниця – з 23.11.20 по 29.11.20 шалені знижки до -70%!*

Шопогліки, тримайтеся – з 23.11.2020 по 29.11.2020 у ТРЦ Depo’t шалені знижки до -70%!
ЖК "Прем’єра" від забудовника AVVA Building Company визнано найбільш надійною новобудовою в Чернівцях за рейтингом незалежного проєкту за оцінкою надійності новобудов України Buildcontrol.
ЖК «Прем’єра» присвоєно найвищий індекс надійності у Чернівцях*
Лабораторія «МедЛаб» проводить аналізи на виявлення герпевірусних інфекцій*

Пропонуємо вашій увазі опис аналізів на герпевірусні інфекції, які виконуються в нашій лабораторії.
«Повзуча» інфекція – герпес. Причини, симптоми. Де можна здати аналізи в Чернівцях?*

Про симптоми, профілактику та лабораторні дослідження герпесу – у матеріалі.
Більше ніж благодійність: клієнти «АТБ» за три тижні зібрали 10 млн гривень для допомоги онкохворим дітям*

Національний благодійний проєкт "АТБ" зі збирання коштів на підтримку онкохворих дітей, який стартував менше ніж місяць тому, продемонстрував перший вражаючий результат.