* На правах реклами
2019 став роком Samsung A50. Ця модель завоювала величезну популярність за рахунок відмінного співвідношення ціни та якості. Розробники не стали відступати від цього принципу та випустили вдосконалений Samsung A51.
Які оновлення отримав новий смартфон і чи зможе він здобути таку ж славу, що й попередник? Розглянемо девайс ближче.
Дизайн
Зовнішній вигляд А51 запозичив у преміальних Samsung S10 Lite і A71. Смартфон отримав зменшені рамки екрану, завдяки чому він збільшився на один дюйм до 6.5", але при цьому сам апарат став більш вузьким.
Прямо під слуховим динаміком розмістилася фронтальна камера діаметром 3 мм, завдяки чому екран займає 87% всієї передньої панелі. Він виконаний за технологією Super AMOLED зі співвідношенням сторін 20:9 і роздільною здатністю 1080х2400 точок.
Окремої уваги вартий матеріал виготовлення, який самі розробники назвали Glasstic. Задня кришка смартфона виконана з пластику, покритого глянцевим шаром, що імітує скло. Завдяки цьому самсунг A51 більш надійно лежить в руці, а також красиво переливається на сонці.
Крім того, на ергономіку позитивно впливають заокруглені краї девайса та зручне розташування кнопок регулювання гучності та вимикання: усі вони розміщені на правому торці.
Функціонал і потужність
Samsung A51 оснащений наступними технологіями:
- функцією розпізнавання обличчя. Тут вона спрацьовує досить швидко та здатна визначити риси обличчя, навіть якщо ви одягли шапку або великий шарф;
- підекранним сканером відбитка пальців. Швидкість відгуку становить близько 0,5 секунди, що для бюджетника – відмінний показник. До чіткості також претензій немає, відбиток пальця розпізнається без проблем;
- сучасними бездротовими інтерфейсами – безконтактні платежі по NFC, двохдіапазонний Wi-Fi 802.11 ac та остання версія Bluetooth забезпечують якісне та швидке бездротове з'єднання;
- USB Type-C.
Крім того, смартфон оснащений 4 основними камерами на 48, 12, 5 і 5 Мп та фронтальною на 32 Мп, які дають наступні можливості:
- відеозйомку в форматі 4К із системою стабілізації зображення;
- видатні фото пейзажів завдяки телеоб'єктиву з кутом огляду 123°;
- макрозйомку з ефектом боке;
- якісні портретні фото завдяки модулю з функцією живого фокусу та високою глибиною різкості;
- привабливі селфі з режимом "Селфі-фокус".
За швидкодію смартфона відповідає восьмиядерний процесор Exynos 9611 і 6 ГБ оперативної пам'яті. Така конфігурація гарантує плавну роботу, якісну мультизадачність, а також комфортну гру в останні новинки на середніх налаштуваннях графіки.
Автономність апарату теж на високому рівні – він здатний працювати день за умови активного користування, а його повна зарядка триває 80 хвилин.
Samsung A51 – гідний продовжувач лінійки бюджетних смартфонів. Конкуренції з А50 не передбачається, оскільки виробник анонсував припинення випуску цієї моделі. У новинки все ті ж переваги: висока потужність, багатий функціонал, якісні камери та доступна ціна, тому в її успіху на ринку немає жодних сумнівів.