RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

* На правах реклами

Електроенергія є життєво необхідною для різноманітних комерційних та промислових потреб. Промислові будівлі, склади, цехи, сільськогосподарські господарства, офіси, державні установи та інші комерційні підприємства – усі вони споживають електричну енергію у надзвичайно великій кількості та щомісяця сплачують великі суми енергопостачальнику. Більше того, за останніми новинами, повідомляється, що з 1 листопада 2020 року тариф на електроенергію для підприємців може підвищитись у 2,7 рази – до 640,48 грн за МВт-ч. Такі невтішні новини підштовхують все більше власників середнього та великого бізнесу шукати альтернативні підходи до економії своїх енергоресурсів.

Комерційна сонячна електростанція – виграшне рішення для вашого бізнесу!*


Яка альтернатива?

Одним з ефективних та економічно-вигідних рішень для заощадження електричної енергії на підприємстві є використання комерційних сонячних електростанцій. Такий тип станцій передбачає покриття виробничих потреб підприємства протягом світлового дня. Якщо власної виробленої енергії не вистачатиме, різниця автоматично буде братися з загальної електромережі. Це ідеальний варіант для тих установ, у яких пікові енергетичні навантаження припадають на світловий день. Проте, якщо в підприємства переважає стабільне нічне споживання енергії, додатково можна встановити акумуляторні батареї для зберігання енергії.

Окупність станції буде залежати від ціни на електроенергію. Зважаючи на те, що на сьогоднішній день вартість електроенергії для підприємства становить 3,5-4 грн і те, що тарифи на е/е в майбутньому лише зростатимуть, термін окупності станцій на власне споживання становитиме орієнтовно 5-6 років.

Комерційна сонячна електростанція – виграшне рішення для вашого бізнесу!*


Як це працює?

Сонячні панелі виробляють електричну енергію – постійний струм. Інвертор перетворює постійний струм у змінний, який надходить до загальної енергомережі підприємства. Для уникнення перенавантажень в електромережі, інвертор підключається до розумного лічильника (Smart Meter). Він фіксує навантаження і коригує роботу станції таким чином, щоб генерація не перевищила використання. У випадку якщо генерація СЕС перевищує виробниче енергоспоживання, то всю зайву енергію можна спрямувати для підігріву води. Таким чином, надлишки енергії не втрачаються, а додатково використовуються для інших потреб підприємства. Якщо ж генерація станції менша за загальне споживання енергії виробництвом, підприємство бере енергію з центральної мережі.

Які є початкові дії перед спорудженням комерційної СЕС?


Перед тим, як зводити таку установку потрібно, у першу чергу, підрахувати та проаналізувати енергоспоживання на виробництві. Для цього, фахівці компанії "ДімТек" (українська компанія, яка займається професійним встановленням сонячних електростанцій) проводять так званий спеціалізований енергетичний аудит за допомогою спеціального пристрою – аналізатора параметрів мережі. Цей прилад щохвилини/щогодини/щоденно вираховує кількість виробленої енергії. Потім, на основі такого аудиту, підбирається потужність сонячної станції, яка, за підрахунками, здатна в рік зекономити від 50% власного споживання. До речі, завдяки програмі онлайн моніторингу, що встановлюється у смартфон або комп’ютера, власник самостійно зможе відслідковувати генерацію СЕС у реальному часі або за будь-який інший період.

Наступним кроком є визначення площ дахів та ділянок, де планується розміщення сонячних панелей. Після цього, проводяться будівельні та монтажні роботи. І під кінець – запуск станції зі встановленням приладу обліку електроенергії (смарт-лічильника) та підключення системи моніторингу.

Комерційна сонячна електростанція – виграшне рішення для вашого бізнесу!*


Зазначимо, що комерційні сонячні станції для власного споживання не потребують жодних бюрократичних процедур та документів, що значно прискорює процес реалізації проєкту. Щонайбільше 1-2 місяці знадобиться для виконання такого проєкту, а опісля станція злагоджено генеруватиме електроенергію, заощаджуючи кошти підприємства.

Якщо вас зацікавило рішення економії електроенергії шляхом встановлення сонячних станцій, пропонуємо здійснити попередній розрахунок та аналіз економічного ефекту від будівництва СЕС на вашому підприємстві та розглянути різні варіанти комерційних пропозицій, надані компанією "ДімТек".

Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 187
Т. 095 610 0053
097 610 0053
068 610 0053
https://dim-tek.com.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/dimtek.ua
Редактор: Марія Фернюк
20-10-2020, 08:46
Коментарів 0 Переглядів 3 411

Теги -

Рішення ухвалили після нещодавнього скандалу на похороні військового


На ці бюджетні кошти мали закупити зимовий одяг військовим
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.