Біль у серці чи грудний остеохондроз: чому виникає біль у грудній клітці?*

новини
9 340
0
* На правах реклами

Дуже часто люди відчувають біль у грудній клітці, різке здавлення й одразу звертаються до кардіолога або викликають швидку, скаржачись на серце. Проте не завжди такі больові синдроми та погіршення дихання викликані кардіологічними проблемами.
Дізнайтеся детальніше про всі причини болю в грудній клітці на IVR.ua.

Біль у серці чи грудний остеохондроз: чому виникає біль у грудній клітці?*


Симптоми грудного остеохондрозу



Грудний відділ масивний та має складну будову: він включає 12 хребців, 12 ребер та досить міцний м’язовий корсет. Проте сучасний спосіб життя, надмірні навантаження, постійне сидіння призводять до різних проблем у грудному відділі хребта. Із кожним роком збільшується кількість пацієнтів, які скаржаться, що болить грудна клітка. Багато хто одразу запідозрює хвороби серця, а насправді майже у половини діагностується межреберна невралгія, м'язові спазми або наслідки дегенеративного процесу у стадіях.

Існує два синдроми, із якими найчастіше стикаються лікарі-вертебрологи Інституту вертебрології та реабілітації: грудний простріл і торакалгія.
  • Грудний простріл – гострий біль під час різкого руху, при невдалій позиції під час підняття ваги або як результат переохолодження. Це призводить до блокади, защемлення хребця.
  • Торакалгія, або міжреберна невралгія – біль колючого або ниючого характеру в результаті здавлення нервових корінців. Він віддає зазвичай у правий або лівий бік.
Як правило, ці больові синдроми виникають у результаті довготривалих статичних напружень та захворювання грудного відділу хребта.

Як відрізнити біль у серці?



Серце болить у будь-якому положенні, незалежно від позиції та рухів. А біль, пов'язаний із грудним відділом хребта, виникає під час руху, при зміні позиції. Стає важко дихати, виникає печіння посередині у грудях, біль посилюється при рухах кінцівок або при поворотах.

Методи лікування грудного болю



Комплексний підхід, як стверджують лікарі-вертебрологи, головне правило в лікуванні будь-яких проблем хребта. Важливо не лише усунути симптоми, але й точно встановити діагноз та провести повну терапію. Якщо біль сильний, різкий, то застосовують інтенсивну терапію у вигляді лікувальних блокад. Вони дають змогу швидко зняти неприємні відчуття та якомога швидше розпочати лікування. Далі складається індивідуальна програма з відновлення функціональності та корекції хребта.
Сюди входять:
  • фізіотерапевтичні процедури (електротерапія, ударно-хвильова, ультразвукова);
  • лікувальний масаж;
  • корекція унікальною методикою короткого важеля;
  • кінезіотерапія;
  • лікувальна фізкультура та заняття на медичних тренажерах David.
Як правило, лікар призначає одразу декілька видів терапії, що в комплексі дають швидкий ефективний результат. Пройти повне обстеження та лікування болю, пов’язаного з опорно-руховим апаратом, можна в одній із декількох філій клініки IVR. Київ, Львів, Івано-Франківськ — тут приймають пацієнтів з усієї України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують