"Приватбанк" проти Коломойського: Позов на 3 мільярди розглядатиме Високий суд Лондона

новини / Новини світу
1 990
0
"Приватбанк" проти Коломойського: Позов на 3 мільярди розглядатиме Високий суд Лондона

Верховний суд Великобританії відмовив Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову в праві на оскарження торішнього рішення Лондонського суду про юрисдикцію позову ПриватБанку.

Про це йдеться на сайті ПриватБанку.



Коломойський, Боголюбов і шість компаній, зареєстрованих в Англії і на Британських Віргінських островах, просили дозволити оскарження жовтневого рішення Апеляційного суду, який повністю скасував рішення Високого суду Лондона від листопада 2018 року і яким було підтверджено, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, вчиненого за попередньою змовою осіб.

"У рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом і Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження має бути відмовлено, "оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в цей момент". Верховний суд також зобов'язав пана Коломойського, пана Боголюбова і компанії відшкодувати витрати, яких зазнав ПриватБанк у зв'язку з їх невдалими клопотаннями", - заявили в банку.

Коломойський, Боголюбов і їхні компанії більше не мають жодних способів оскарження, тому позов ПриватБанку буде розглядатися по суті у Високому суді Лондона. Банк упевнений, що в підсумку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд доларів, яких вимагають у провадженнях.

Нагадаємо, ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти ексвласників Коломойського і Боголюбова, а також компаній, які, ймовірно, їм належать або перебувають під їх контролем.

У 2018 році Високий суд Лондона вирішив, що не має юрисдикції для розгляду позову ПриватБанку, але судді Апеляційного суду дійшли висновку, що банк має достатню для судового розгляду справу і що судовий наказ про всесвітній арешт активів залишається чинним.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

21:59
"Пряму вказівку дав Запаранюк": депутат "Слуги народу" зізнався, чому не прийшов на сесію Чернівецької облради
21:43
Замість зупинки дав газу: у Чернівцях патрульні переслідували водія без документів
21:22
Перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі: для українців змінили процедуру оформлення паспорта за кордоном
21:00
Кадрові перестановки: хто очолив центр культури у Чернівцях
20:41
Чернівці попрощалися із воїном Василем Зельмановичем - фото
20:30
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
20:20
Дружина заробляє більше: що задекларував голова Чернівецької облради
20:00
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23 920
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 518
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 978
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
7 571
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
7 516
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
7 491
У Чернівцях горіла церква: що відомо
7 322
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
5 413
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 106
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 434

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм