Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко визнав неефективність вимірювання температури на кордоні.
За його словами, підвищену температуру за місяць вимірювань виявили лише у 0,002% осіб, які в'їхали.
"Ми провели скринінг більш ніж 2,7 млн громадян України та іноземців. Що ми спостерігаємо? Відсоток виявлення осіб із температурою - наднизький. Усього 52 осіб виявили з підвищеною температурою. І надходить інформація, що люди перед тим, як проходити кордон, вживають жарознижувальні медичні препарати, і ми не можемо виявляти осіб, якщо в них немає яскраво виражених симптомів", - сказав він у коментарі, оприлюдненому на сайті ДПСУ.
Водночас, на думку Дейнеки, "відсотків 90" інфікованих коронавірусом в Україні - це люди, які приїхали з-за кордону.
Нагадаємо, обов'язковий температурний скринінг на кордоні в Україні ввели з 26 лютого, коли не було жодного підтвердженого випадку COVID-19.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.