COVID-19: У Радомишлі призупиняють рух транспорту і закривають ринки

новини / Новини України
1 288
0
COVID-19: У Радомишлі призупиняють рух транспорту і закривають ринки

У місті Радомишль на Житомирщині, де госпіталізували жінку з коронавірусом, призупиняють рух громадського транспорту та роботу ринків.

Про це інформує сайт Радомишльської громади.



"По Радомишльській територіальній громаді міським головою прийнято розпорядження про обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням вірусної хвороби. У зв’язку із зареєстрованим випадком у нашому місті буде призупинено рух міського транспорту. Тимчасово припинена робота усіх ринків у місті", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у родичів хворої, які перебувають на обсервації вдома, поки симптомів коронавірусної інфекції не виявили. За станом здоров’я усіх контактних із жінкою осіб слідкують медики.

Нагадаємо, у Радомишлі на Житомирщині з коронавірусом госпіталізували 70-річну жінку, яка повернулася з Польщі. Відомо, що із симптомами хвороби вона відвідувала церкву. Наразі ізолювали 22 людей, які контактували з нею. Від сьогодні у місті запроваджують надзвичайну ситуацію.

Нині в Україні є три підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Окрім жінки з Житомирщини хворобу виявили у двох чоловіків із Чернівців.

Дані онлайн-карти поширення Covid-19 від Дослідницького центру системних наук та інженерії Університету Джонса Хопкінса свідчать, що станом на ранок 13 березня по всьому світу коронавірусом заразилися 128 343 людини, загинули 4720, одужали 68 324 людини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

13:00
Волонтери заявили, що "Клічук спить і бачить", як їх виселити із приміщення у центрі Чернівців. У мерії прокоментували
12:39
Покинуті на дорогах авто у Чернівцях забиратимуть на штрафмайданчики
12:19
Курс валют у Чернівцях 2 квітня
11:59
Поліція встановила вандалів, які пошкодили паркан у центрі Чернівців
11:37
Нацбанк скасував ліміти на карткові перекази
11:25
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
11:19
Зливав паливо зі службового авто: на Буковині судитимуть чоловіка
11:00
Сирський відзначив десантника з Чернівців «Хрестом хоробрих»

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм