У Львові четверо дітей отруїлися чадним газом

новини / Новини України
878
0
У Львові четверо дітей отруїлися чадним газом

У Львові четверо дітей і двоє дорослих отруїлися чадним газом.

Про це повідомляє департамент цивільного захисту Львівської ОДА в Facebook.



"7 березня у місті Львові у квартирі, яка знаходиться на другому поверсі триповерхового житлового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 6 осіб, з них 4 дитини (2012 та 2016 років народження)", - сказано в повідомленні.

На цей час діти знаходяться в стані середньої тяжкості, вони госпіталізовані в МДКЛ, дорослі постраждалі від госпіталізації відмовилися.

"Аварійною службою ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинена подача газу у квартиру. Квартира обладнана ПГ-4, двома кахляними печами та газовою колонкою для підігріву води. Обставини події встановлюються", - йдеться в повідомленні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: