Догляд за захисними ролетами*

новини
708
0
* На правах реклами

Захисні ролети – простий та дуже надійний захист для житлового приміщення й офісу. Якісні конструкції мають довгий термін експлуатації, не втрачають своїх властивостей та першопочаткового зовнішнього вигляду. На що звертати увагу (профіль, управління, короб та інші характеристики), купуючи ролети, докладніше тут. Але яким би якісним не був механізм, неправильна експлуатація може призвести до його передчасного зносу та поломки. Щоб продовжити життя захисним ролетам, варто дотримуватися простих правил щодо їх використання та догляду.

Догляд за захисними ролетами*


Як продовжити термін роботи захисних ролет?
Найважливіше правило експлуатації захисних ролет – у разі їхньої поломки не займатися самостійним ремонтом. Будь-яке втручання в конструкцію й механізм може призвести до сумних наслідків. Якщо механізм вийшов з ладу, перше, що потрібно зробити, звернутися до фахівців, які професійно займаються ремонтними роботами.

Щоб ролети прослужили багато років, потрібно дотримуватися таких правил і рекомендації експлуатації:
• Якщо встановлений ручний механізм, піднімати ролети потрібно спокійно, не докладаючи великих зусиль. Якщо немає ніяких пошкоджень, система має рацювати легко і плавно.
• Тримати в чистоті простір між ламелями. Важливо своєчасно прибирати між планками пил та сміття, не допускаючи його надмірного скупчення.
• Очищати ролети від пилу та бруду можна лише м'якою ганчіркою, спеціальними засобами без абразивів. Грубі миючі засоби можуть подряпати поверхню ламелей, через що на них з'явиться корозія та іржа.
• Проводити своєчасне очищення напрямних механізмів.
Правильний та регулярний догляд допоможе попередити появу на ламелях тріщин та іржі, захистити механізм від поломок і зносу.

Догляд за захисними ролетами*


Поширені проблеми в роботі і стані рольставен
Користувачі можуть зіткнутися з наступними видами поломок рольставен:
1. Пошкодження механічного характеру – порушення форми, герметичності, які виникають внаслідок ударів по полотну або механізму.
2. Перепади напруги – призводять до виходу з ладу автоматики, через що перестає функціонувати електричний привід.
3. Відсутність реакції системи – рольставні не реагують на натискання керуючої кнопки.
4. Пошкодження полотна – корозія, перекіс ламелей, поломки напрямних механізмів.
5. Ролети функціонують зі збоями – поломка редуктора, прокручування вала. Особливо це актуально для рольставен з ручним керуванням у холодний період року.
6. Засмічення замка – в ньому можуть накопичуватися пил і бруд, через що елемент швидко виходить з ладу.

Інші, менш поширені поломки – випадання ламелей, вихід з ладу заглушок. Такі проблеми характерні у разі дуже довгого терміну експлуатації захисних ролет без належного догляду за ними. Будь-яку поломку можна усунути, якщо вчасно звернутися до майстрів. Але щоб не довелося на кілька днів позбавлятися надійного захисту, за ролетами необхідно доглядати з перших днів їх придбання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують