Фільм про Стуса покажуть у парламенті Польщі

новини / Новини України
849
0
Фільм про Стуса покажуть у парламенті Польщі

У польському парламенті в четвер, 13 лютого, покажуть фільм "Заборонений" про українського дисидента Василя Стуса.

Показ фільму, за участю режисера кінокартини Романа Бровка, відбудеться під патронатом віцемаршалка Сейму РП Малгожати Госєвської, повідомляє Укрінформ.



"Це – метафорична розповідь про трагічну смерть Василя Стуса. Він був одним з найбільш славетних українських поетів другої половини XX століття, захисником прав людини, Героєм України. Репресований, в’язень концтаборів, помер у 1985 році в одному з радянських концтаборів",- інформує пресслужба Сейму РП.

"Заборонений" - український художній повнометражний фільм про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника Василя Стуса. Фільм вийшов в український кінопрокат 5 вересня 2019 року, до Дня пам'яті поета.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.