Випускників вчитимуть за окремим розкладом

новини
1 386
0
З першого травня одинадцятикласники у школі готуватимуться до тестування. А вивчення шкільного матеріалу до цього часу повинні завершити. Усі заняття випускників будуть відбуватися у консультативній та факультативній формі
– Роботу 11-их класів у травні регламентує лист Міністерства освіти і науки, - каже заступник начальника обласногоуправління освіти ОДА Валентина ЖУКОТИНСЬКА. - Буде складений окремий розклад, за яким вчителі проводитимуть консультації до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка відбудеться після тестування.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 947
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 501
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 305
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
6 840
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 727
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
5 688
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
4 774
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 388
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 939
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 770