RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Новий російський прем’єр. Що про нього відомо

15 січня після зустрічі з Путіним прем'єр-міністр Дмитро Медведєв оголосив про відставку уряду РФ. Президент РФ вже вніс на розгляд Держдуми кандидатуру нового прем'єра — голови податкової служби РФ Михайла Мішустіна.

"НВ" розповідає, що про нього відомо.



Михайло Мішустін народився 3 березня 1966 року у Москві.

Згідно з офіційною біографією, у 1989 році закінчив Московський верстатоінструментальний інститут за фахом "системи автоматизованого проектування". Після цього залишився в аспірантурі. Має наукове звання доктора економічних наук.

У 1992-1995 роках був директором тестової лабораторії Міжнародного комп'ютерного клубу - громадської некомерційної організації, що ставила собі за мету "інтеграцію російських та іноземних комп'ютерних технологій, а точніше - залучення західних передових інформаційних технологій". До цієї організації увійшли багато фірм, в тому числі Hewlett-Packard, Lotus, Borland, Symantec, ZEOS.

У жовтні 1993 року Мішустін увійшов в число засновників ЗАТ Міжнародний комп'ютерний клуб. За даними видання КоммерсантЪ, в цей же час він став заступником генерального директора Міжнародного комп'ютерного клубу і головою правління Міжнародного комп'ютерного клубу. Але за даними з його офіційної біографії ці посади він займав у 1995-1996 роках.

ЗМІ пишуть, що у 1998 році Мішустін очолив правління Міжнародного комп'ютерного клубу.

У 1998 році він також став помічником з інформаційних систем обліку і контролю за надходженням податкових платежів керівника Державної податкової служби Росії Бориса Федорова. Він очолив здійснюваний за підтримки Світового банку проект модернізації податкової служби РФ. У серпні 1998 року Мішустін був призначений заступником голови Державної податкової служби.

З березня 1999 року по березень 2004 року був заступником міністра Російської Федерації з податків і зборів, зберігши посаду після реорганізації податкової служби в міністерство. Займався впровадженням електронного цифрового підпису, ідентифікаційного номера платника податків та інших нововведень.

В цілому Мішустін був заступником голови російської податкової за трьох її керівників: Бориса Федорова, Георгія Бооса та Олександра Починка.

У 2003 році Мішустін захистив кандидатську дисертацію з економіки на тему Механізм державного податкового адміністрування в Росії.

З березня 2004 року по грудень 2006 року Мішустін очолював Федеральне агентство кадастру об'єктів нерухомості (Роснедвіжімость).

З січня 2007 по лютий 2008 року Мішустін керував Федеральним агентством з управління особливими економічними зонами, це призначення оцінювали як підвищення.

У лютому 2008 року Мішустін звільнився з держпосади, заявивши, що його відставка була обговорена заздалегідь.

У березні 2008 року Мішустін став президентом групи компаній UFG (ОФГ Инвест) - однієї з найбільших у Росії компаній у сфері управління активами, прямими інвестиціями, а також пайовими інвестиційними фондами спільно з Deutsche Bank. Повідомлялося, що тут він "курирував проекти із запуску венчурного фонду, фондів нерухомості, а також розвиток бізнесу в регіонах".

У лютому 2009 року Мішустін увійшов до кадрового резерву президента Росії.

6 квітня 2010 року Путін, який на той момент очолював уряд, призначив його керівником Федеральної податкової служби. Повідомлялося що цю посаду для Мішустіна рекомендував міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

У 2010 році Мішустін також захистив докторську дисертацію з економіки на тему Стратегія формування майнового оподаткування в Росії.

Очолював російську податкову до 15 січня 2020 року, коли Путін вніс до Держдуми його кандидатуру як нового прем'єр-міністра.

Михайло Мішустін одружений, у нього є двоє синів.
Редактор: Юрій Коверзнєв
15-01-2020, 22:15
Коментарів 0 Переглядів 1 294

Фото ілюстративне

Понад 15 країн світу є споживачами продуктів із нашого краю


Внаслідок аварії кермувальник загинув на місці події, а пасажир отримав травми
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.