RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Новий російський прем’єр. Що про нього відомо

Новий російський прем’єр. Що про нього відомо

15 січня після зустрічі з Путіним прем'єр-міністр Дмитро Медведєв оголосив про відставку уряду РФ. Президент РФ вже вніс на розгляд Держдуми кандидатуру нового прем'єра — голови податкової служби РФ Михайла Мішустіна.

"НВ" розповідає, що про нього відомо.



Михайло Мішустін народився 3 березня 1966 року у Москві.

Згідно з офіційною біографією, у 1989 році закінчив Московський верстатоінструментальний інститут за фахом "системи автоматизованого проектування". Після цього залишився в аспірантурі. Має наукове звання доктора економічних наук.

У 1992-1995 роках був директором тестової лабораторії Міжнародного комп'ютерного клубу - громадської некомерційної організації, що ставила собі за мету "інтеграцію російських та іноземних комп'ютерних технологій, а точніше - залучення західних передових інформаційних технологій". До цієї організації увійшли багато фірм, в тому числі Hewlett-Packard, Lotus, Borland, Symantec, ZEOS.

У жовтні 1993 року Мішустін увійшов в число засновників ЗАТ Міжнародний комп'ютерний клуб. За даними видання КоммерсантЪ, в цей же час він став заступником генерального директора Міжнародного комп'ютерного клубу і головою правління Міжнародного комп'ютерного клубу. Але за даними з його офіційної біографії ці посади він займав у 1995-1996 роках.

ЗМІ пишуть, що у 1998 році Мішустін очолив правління Міжнародного комп'ютерного клубу.

У 1998 році він також став помічником з інформаційних систем обліку і контролю за надходженням податкових платежів керівника Державної податкової служби Росії Бориса Федорова. Він очолив здійснюваний за підтримки Світового банку проект модернізації податкової служби РФ. У серпні 1998 року Мішустін був призначений заступником голови Державної податкової служби.

З березня 1999 року по березень 2004 року був заступником міністра Російської Федерації з податків і зборів, зберігши посаду після реорганізації податкової служби в міністерство. Займався впровадженням електронного цифрового підпису, ідентифікаційного номера платника податків та інших нововведень.

В цілому Мішустін був заступником голови російської податкової за трьох її керівників: Бориса Федорова, Георгія Бооса та Олександра Починка.

У 2003 році Мішустін захистив кандидатську дисертацію з економіки на тему Механізм державного податкового адміністрування в Росії.

З березня 2004 року по грудень 2006 року Мішустін очолював Федеральне агентство кадастру об'єктів нерухомості (Роснедвіжімость).

З січня 2007 по лютий 2008 року Мішустін керував Федеральним агентством з управління особливими економічними зонами, це призначення оцінювали як підвищення.

У лютому 2008 року Мішустін звільнився з держпосади, заявивши, що його відставка була обговорена заздалегідь.

У березні 2008 року Мішустін став президентом групи компаній UFG (ОФГ Инвест) - однієї з найбільших у Росії компаній у сфері управління активами, прямими інвестиціями, а також пайовими інвестиційними фондами спільно з Deutsche Bank. Повідомлялося, що тут він "курирував проекти із запуску венчурного фонду, фондів нерухомості, а також розвиток бізнесу в регіонах".

У лютому 2009 року Мішустін увійшов до кадрового резерву президента Росії.

6 квітня 2010 року Путін, який на той момент очолював уряд, призначив його керівником Федеральної податкової служби. Повідомлялося що цю посаду для Мішустіна рекомендував міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

У 2010 році Мішустін також захистив докторську дисертацію з економіки на тему Стратегія формування майнового оподаткування в Росії.

Очолював російську податкову до 15 січня 2020 року, коли Путін вніс до Держдуми його кандидатуру як нового прем'єр-міністра.

Михайло Мішустін одружений, у нього є двоє синів.
Редактор: Юрій Коверзнєв
15-01-2020, 22:15
Коментарів 0 Переглядів 1 274


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.