Відомий дизайнер назвав три речі, яких модницям варто позбутись у 2020 році

новини / Новини України
3 787
0
Відомий дизайнер назвав три речі, яких модницям варто позбутись у 2020 році

Популярний український дизайнер Андре Тан порадив дівчатам, яких речей треба позбутись із гардероба.

Модними антитрендами в цьому році він поділився з підписниками офіційної інстаграм-сторінки та одразу ж викликав ажіотаж у мережі.



Андре Тан зізнався, що насправді є речі, які вже давно не актуальні, однак модниці щоразу їх одягають, демонструючи несмак. Тому він склав список того, що варто обов'язково позбутись у 2020 році.

1. Мініспідниці

З мініспідницями варто попрощатись. Стиль 80-их вже давно вийшов з моди. Зараз трендова довжина міді, максі, або вбрання на долоню нижче за ваше коліно.

2. Тісна шкіряна куртка

Шкіряна куртка або бомбер, яка на вас виглядає просто як рукавиця, дуже-дуже вузька. Це не модно. Куртка – не друга шкіра, тому вибирайте вільніші фасони. Зараз актуальні oversize і трохи подовжені рукави.

3. Порвані джинси

Не в тренді зараз і порвані джинси. Це теж данина 80-их, трішки 90-их, тому від них також варто відмовитись. Зараз же краще вибирати джинси без дірок, намистин, стразів і великих візерунків.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
35 671
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
31 731
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
9 928
Масований удар по Україні: РФ випустила 681 ціль - що відомо
6 589
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 530
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 995
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома загиблими воїнами
5 772
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
5 759
У центрі Чернівців руйнується історичний будинок: власника шукає прокуратура
5 433
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
5 060