3 трави, які допоможуть впоратися з безсонням

новини / Здоров'я
3 466
3
3 трави, які допоможуть впоратися з безсонням


Одне дослідження показало, що від 30 до 35% опитаних хоча б раз в житті страждали хронічним безсонням.

Про це пише УКР.Здоров'я.



Трави для лікування розладів сну не працюють ідеально, але вони мають менше побічних ефектів і коштують недорого. Якщо проблеми зі сном не набули хронічну форму, коли потрібна медикаментозна терапія або психотерапія, спробуйте ці 3 трави, які заспокоять вас перед сном.

Хміль є одним з найстаріших трав для лікування безсоння. Є причини, з яких деякі люди п’ють пиво перед сном: або випити чашку чаю з хмелю, або безалкогольне пиво. Люди, які отримують хміль у вигляді “майже пива”, як правило, мають кращі результати. Хміль також корисний для полегшення нічних припливів при менопаузі.

Пасифлора є однією з переважних трав для зняття тривожності перед сном. Це трава, яка допоможе вам почувати себе краще і спокійніше.

Валеріана – найпопулярніша рослинна заспокійлива, яка використовувалася для лікування безсоння, принаймні, з часів римського імператора Валеріана, і, ймовірно, задовго до цього. Якщо вам не подобається запах чаю або настоянки, ви можете приймати рослину у вигляді таблеток або капсул. Дослідження показують, що валеріана підвищує стимуляцію гормону росту під час сну у професійних спортсменів. Вона працює сама по собі або з іншими методами лікування для зменшення тривоги.

Також варто спробувати комбінувати ці трави між собою, щоб отримати оптимальний результат.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

3 коментарія

Ксенiя 25 лютого 2025 11:31
Я один час від безсоння теж пробувала заварювати трави, зазвичай чай з м'ятою, іноді з собачою кропивою. Але якось слабенько це для мене. Як і раніше, важкувато засинала. Провертатися всю ніч – звичайна справа. Під ранок коли засинаю, сну не вистачає категорично. Від снодійних пігулок довго відмовлялася, хотіла спочатку знайти причину свого безсоння. Ходила до лікарів, обстежували, здавала кров на аналіз. Порадили вітамінів попити, і мелатонін як легкий снодійний. На мелатонін я погодилася, купила в аптеці собі таблетки Альпетонін із мелатоніном. Після кількох днів прийому зрозуміла, що таке снодійне мене цілком влаштовує. Сон настає швидко, а побічних від цих пігулок не виявила.
Анастасiя 27 лютого 2025 17:56
Перепробувала різні методи для боротьби з порушеннями сну – ароматерапію, чаї, навіть тепле молоко перед сном, але нічого не давало стабільного ефекту. Вирішила спробувати Альпетонін, і це було найкраще рішення! Сон налагодився вже через кілька днів прийому, пропало постійне прокидання вночі. Трави мені так і не допомогли, а ось цей засіб – справжній порятунок!
Леся Учора, 18:31
Різні ситуації бувають, і від стресу та нервозності ніхто не застрахований. У мене взагалі робота нервова, і чай з ромашкою вже просто не заспокоює. За порадою свого терапевта я почала приймати Лазея. Покращення відчула через кілька днів. Я стала краще засинати, минуло відчуття тривоги та дратівливості. Проп'ю обов'язково курсом!
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.