У "Борисполі" аліментник погрожував "навалити купу" через відмову в перетині кордону

новини / Новини України
1 345
0
У "Борисполі" аліментник погрожував "навалити купу" через відмову в перетині кордону

Співробітники Державної прикордонної служби увечері 1 січня затримали чоловіка, який накинувся на них за відмову в перетині кордону у зв'язку з аліментними боргами.

Про це йдеться на сайті ДПСУ.



Чоловік збирався вилетіти в Дубай, але під час проходження паспортного контролю на нього спрацювала база даних про обмеження на виїзд за кордон.

36-річного чоловіка завели в службове приміщення, де він почав ображати прикордонників і погрожувати їм.

"Хто мені оплатить [...] тисяч гривень компенсації? Я вам влаштую, я вам тут таке влаштую! Ви тут ****те у своєму порту. Я вам тут сяду купу навалю, г*****и", - заявив чоловік, якого знімали на камеру.



Чоловіка намагалася заспокоїти його супутниця, але, врешті-решт, він із побажаннями "всім здохнути" потягнувся до одного з прикордонників, за що його скрутили і затримали.

На чоловіка склали протокол за ст.185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення - злісна непокора.

За даними ДПСУ, в базах даних прикордонників зараз близько 120 тисяч осіб, яким виконавчі служби обмежили виїзд за кордон через несплату аліментів.

Нагадаємо, що на початку 2018 року в Україні набув чинності закон, який посилює покарання за несплату аліментів.

Заборону на виїзд за кордон можуть вводити, коли заборгованість зі сплати аліментів перевищує суму платежів за півроку. Після виплати аліментів обмеження знімається.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм