Уряд посилив покарання за фейкові замінування

новини / Новини України
1 117
0
Уряд посилив покарання за фейкові замінування

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня посилив відповідальність для людей, які роблять неправдиві заяви про мінування будівель, лікарень та інших суспільно важливих об'єктів.

Про це у Telegram повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.



"Найчастіше такі повідомлення стосуються закладів освіти, охорони здоров'я, інфраструктурних об'єктів і загрожують безпеці громадян і держави", - додав Гончарук.

Запропонований законопроєкт передбачає обов'язкове додаткове покарання у вигляді конфіскації майна, а за псевдомінування критично важливих об'єктів інфраструктури - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією.

Нагадаємо, Кримінальний кодекс містить окрему статтю 259 про завідомо неправдиве повідомлення про загрозу вибуху, вона передбачає до шести років позбавлення волі.

У червні повідомляли, що Міністерство внутрішніх справ змінить порядок реагування на повідомлення про мінування через безліч неправдивих викликів.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
9 293
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
9 223
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 526
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 935
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 925
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 556
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 120
Пари вдень – робоча зміна ввечері: де підзаробляють чернівецькі студенти
2 772
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 683
Дощі та сильний вітер: якою буде погода на Буковині в останній день весни
2 262