На Закарпатті жінка забила співмешканця держаком від мітли

новини / Новини України
1 235
0
На Закарпатті жінка забила співмешканця держаком від мітли

У Закарпатській області жінка під час побутового конфлікту насмерть забила держаком мітли свого співмешканця.

Про це повідомляють на сайті місцевої поліції.



Увечері 17 листопада в чергову частину Тячівського відділу надійшло повідомлення про те, що в селі Грушово виявлено тіло 54-річного місцевого жителя без ознак життя. На місце події виїхали співробітники слідчо-оперативної групи. Як з'ясувалося, причиною смерті чоловіка стало заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

"У ході розслідування справи поліція установила попередні обставини події. Під час сварки між цивільним подружжям виник конфлікт, у ході якого жінка дерев'яним держаком від мітли завдала тілесних ушкоджень своєму співмешканцю. У результаті отриманих травм 54-річний чоловік помер", - повідомили правоохоронці.

Відкрито кримінальну справу за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу. 55-річній жінці вже повідомили про підозру. Зараз вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Нагадаємо, у листопаді суд виніс перший у Києві вирок за домашнє насильство - чоловіка, який систематично знущався над дружиною, заарештували на три місяці. Крім того, в жовтні поліція анонсувала запуск груп реагування на домашнє насильство по всій Україні. Також буде створено загальнонаціональну базу даних.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 875
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 403
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 764
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 435
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 851
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 818
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
6 248
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 518
На кордоні з Буковиною виявили старовинний годинник часів Німецької імперії
3 731
Водій чернівецької маршрутки, який ображав військових, вибачився: відкрили кримінальне провадження - відео
3 715