Українці вже забронювали на новорічні свята найкращі пропозиції у Карпатах і Одесі

новини / Новини України
878
0
Українці вже забронювали на новорічні свята найкращі пропозиції у Карпатах і Одесі

На новорічні й різдвяні свята більшість українських туристів планує поїхати до карпатського регіону і Одеси, причому кращі готелі у цих містах на Новий рік і Різдво вже заброньовані.

Про це повідомив директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук у коментарі кореспонденту УНН.



"Поїдуть на Львівщину, у Буковель, Славське, Трускавець. На Закарпатті це, безумовно, курорти гірськолижні й курорти з термальними джерелами, екскурсійні тури. Туди, мабуть, найбільша кількість туристів поїде. Безумовно, такі туристичні центри будуть, як Кам'янець-Подільський, Одеса, Чернівці. І це, певно, все по Україні", - зазначив він.

За його словами, значна частина українських туристів під час свят надає перевагу активному відпочинку і обирає гірськолижні курорти. Також багато українців їде в екскурсійні тури на свята - зокрема, Церук відзначив популярні серед внутрішніх туристів міста Західної України Львів, Ужгород, Мукачеве.

За його інформацією, більшість номерів у найкращих готелях популярних туристичних місць уже заброньовані, тож наразі залишаються, в основному, або найбільш дорогі пропозиції, або житло у віддалених від центру куточках курортів чи гірськолижних підйомників.

"Готелі вже майже всі заброньовані, починаючи з 27-28 грудня. Залишається не така велика кількість - або найбільш дорогі, або розташовані далеко від підйомників чи якихось локацій", - зазначив директор центру.

При цьому він додав, що попри призначення додаткових потягів на новорічні свята задовольнити весь туристичний попит всередині країни залізниця не зможе.

"На деякі напрямки, безумовно, вистачить квитків, однак спонтанні поїздки не будуть забезпечені", - додав експерт.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
19 037
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
17 890
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
17 504
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
10 341
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
9 888
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 047
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 632
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
4 869
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 838
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
4 697


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.