Дострокових місцевих виборів немає на порядку денному – Арахамія

новини / Новини України
1 628
0
Дострокових місцевих виборів немає на порядку денному – Арахамія

Голова фракції Слуга народу у Верховній Раді Давид Арахамія зазначив, що проводити дострокові вибори навесні 2020 року немає сенсу, оскільки восени мають відбутися планові вибори.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню Лівий берег.



– На порядку денному немає виборів. До 8 грудня встигнути було від самого початку нереально — якась фантазія.

Між навесні і восени невелика різниця. З точки зору політтехнологій — зима не підходить, краще все ж осінь (люди повернуться з відпусток, їм захочеться нового життя), — зазначив Арахамія.

Політик додав, що Слузі народу не вигідно проводити вибори навесні.

– Навесні нам не на руку. Місцеві вибори — це 149 тис. людей. З таким трудом було зібрано список Слуги народу із 300 кандидатів. Уявіть собі, що таке майже 150 тис.

Ви повинні розуміти, що немає сенсу затівати дострокові вибори, якщо ми на них не переможемо, якщо не готові ні інституційно, ні кадрово, — зазначив він.

Нагадаємо, раніше заступник глави фракції Слуга народу Олександр Корнієнко повідомив, що вибори в Києві 8 грудня малоймовірні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Україну насуваються похолодання і мокрий сніг: названо дату
27 506
Відомий співак з Чернівців подав заявку на нацвідбір Євробачення-2026
15 335
Дива не сталося... Завтра на Буковині попрощаються із воїном Іваном Тереном
8 660
Коли завтра вимикатимуть світло: графік знеструмлень на Буковині 7 листопада
4 337
Це привабливе місце: мер розповів, що будуть робити з приміщенням колишньої "Української книги"
3 936
Якою буде мінімалка і як перерахують зарплати українцям: нові розміри здивують
3 699
У громаді на Буковині дозволили відстріл хижих диких тварин
3 489
За годину п'ять разів змінили графік відключення світла: у "Чернівціобленерго" пояснили, чому так відбувається
3 093
На Буковині жінка продала 12 будинків та 18 квартир і не сплатила податків
3 010
Роблять фасад та дах: у Чернівцях у будинку, пошкодженому ракетою РФ, тривають ремонти
2 895

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.