В осінній період волосся випадає інтенсивніше, ніж зазвичай. Основні причини: зміна погодних умов, авітаміноз або неправильний догляд.
Для самоконтролю важливо пам'ятати, що після розчісування на гребені повинно залишатися не більше 20-30 волосин.
Лікуємо, а не маскуємоЯкщо ви виявили, що ваші "втрати" більші за цю межу – задумайтеся про консультацію у фахівця. Трихолог прямо відповість, чи є привід для паніки, і порекомендує засоби для лікування волосся, які точно будуть працювати.
Ще ніжнішеНаступним етапом має стати переосмислення щоденної рутини. Візьмемо, наприклад, миття голови. Воно може бути дуже травматичним, тому проводити його потрібно делікатно і з правильними продуктами. Перед процедурою акуратно прочешіть локони, у такий спосіб ви збільшите ефективність очищення та уникнете сильного заплутування пасом.
Також зробіть вибір на користь шампуню без сульфатів і не забувайте мити голову двічі щоразу. Масаж, яким супроводжується миття, повинен бути дбайливим, без надто сильного тиску. Змивайте шампунь теплою водою, не прохолодною, інакше він так і залишиться на пасмах непотрібним тягарем.
Пестимо турботоюНавіть якщо ви дуже поспішаєте, ніколи не нехтуйте кондиціонерами або бальзамами. Волосяний стрижень має лусочки, які обов'язково потрібно закривати після очищення, щоб пасма були блискучими та шовковистими. Інформація не нова, але варта того, щоб її повторити.
І звичайно, абсолютний мастхев для домашнього догляду за пасмами – маски для волосся 1-2 рази на тиждень. Винятків тут бути не може, навіть для дівчат із локонами, схильними до жирності. Просто підбирати засіб доведеться трохи ретельніше.
Додатковий доглядДотримання попередніх трьох правил дозволить впоратися майже з усіма згубними наслідками спекотного літа. А масло для кінчиків волосся і термозахист для гарячих укладок – те, що допоможе і далі підтримувати набутий результат на відповідному рівні.
Підбирайте ці продукти, зважаючи на тип своїх локонів: для дуже сухих і ламких кінчиків підійдуть олії жожоба, аргани й оливи, для нормальних і жирних пасом краще взяти не такі насичені, більш легкі формули.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
3-10-2019, 00:10
0
1 815