Точна кількість жертв залишається невідомою: сьогодні в Україні згадують розстріляних у Бабиному Яру

новини / Новини України
1 669
0
Точна кількість жертв залишається невідомою: сьогодні  в Україні згадують розстріляних у Бабиному Яру


Сьогоді, 29 вересня, відзначають 78-мі роковини одного з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.

Перша хвиля розстрілів, розпочата 29 вересня, тривала безперервно півтора місяці – до середини листопада 1941-го.



Нищення євреїв виявилося початком інших масових убивств. Далі в Бабиному Яру упродовж двох років знищили людей різного етнічного походження і віку. Наприкінці літа – на початку осені 1943 року, щоб приховати сліди злочинів, нацисти силами військовополонених провели спалення трупів розстріляних.

Точна кількість жертв залишається невідомою: сьогодні  в Україні згадують розстріляних у Бабиному Яру


Точна кількість жертв залишається невідомою. Люди гинули цілими сім’ями, і після завершення війни було важко встановити всі прізвища загиблих. Вважається, що протягом двох років нацистської окупації у Бабиному Яру було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
8 019
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
7 170
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
6 263
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 251
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 628
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
5 333
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 557
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 129
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 714
"Це ще не зима": синоптикиня розповіла, коли в Україні чекати на сніг та похолодання
3 664

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.