На Черкащині до смерті закатували двох чоловіків

новини / Новини України
1 033
0
На Черкащині до смерті закатували двох чоловіків

У Черкаській області двоє місцевих мешканців до смерті закатували двох своїх знайомих.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції України.



Тіла двох чоловіків виявили в полі поблизу автодороги Київ-Знам'янка. Множинні сліди від ударів та колото-різані рани на тілах давали підстави вважати, що потерпілих перед смертю катували.

Підозрюваних у подвійному вбивстві затримали під час спецоперації. Вони планували втекти з України до іншої держави.

"До вчинення кримінального правопорушення причетні двоє жителів міста Черкаси. В подальшому встановили, що дійсно у них був конфлікт з потерпілими. Крім того, оперативники з’ясували, що зловмисники поспіхом збираються залишити територію країни", — повідомив заступник голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції Євген Коваль.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують