На Донбасі бойовики 4 рази обстріляли позиції ООС

новини / Новини України
650
0
На Донбасі бойовики 4 рази обстріляли позиції ООС

На Донбасі з початку доби 18 вересня в районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС) збройні формування Російської Федерації і її найманці 4 рази порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє прес-центр ООС.

Як повідомляється, противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.



В районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід" противник здійснив два обстрілу позицій ОС, а саме неподалік Березового та поблизу Водяного.

Також в районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання "Північ" противник здійснив два обстрілу позицій Об'єднаних сил - неподалік Травнегвоо і поблизу Кримського.

Про загиблих або поранених не повідомляється.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: