В Україні заклали плантацію екзотичних горіхів

новини / Новини України
1 396
0
В Україні заклали плантацію екзотичних горіхів

У зв’язку з кліматичними змінами на Вінниччині взялись вирощувати екзотичний горіх гікорі білий, який біологічного стійкіший до посушливого клімату.

Культуру вирощують на території ДП "Гайсинський лісгосп", пише superagronom.com.



Тамтешні лісники кажуть, що горіх гікорі — це цінна порода, перспективна у вирощуванні, а деревина має хороші властивості.

"Морозостійкий, не вибагливий до родючості ґрунту і як усі представники родини горіхових — стійкий до посухи, хвороб, шкідників та пошкодження дикими звірами", — описує горіх гікорі Анатолій Кошельник, інженер з лісокористування ДП "Гайсинський лісгосп".

Переважно гікорі ростуть у південно-центральній Північній Америці, в Мексиці, США. Завезені в Україну в п’ятдесятих роках минулого століття Інститутом лісівництва Академії наук Української РСР. У радянські часи посадки саджанців пекана, отриманих з Америки, проводились на Чорноморському узбережжі Кавказу, в країнах Середньої Азії, в Криму.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.