Сьогодні, 31 липня відомому українському артистові Олегу Виннику виповнюється 46 років.
Пропонуємо 10 несподіваних фактів про народного улюбленця.
1. Співак родом із села Червоний Кут на Черкащині. Його односельчани стверджують, що пісня "Ніно" написана на згадку про перше кохання Винника. Обраницю співака звали Ніною.
2. 8 років Винник пропрацював оперним співаком у Німеччині, перш ніж отримав першу головну роль у мюзиклі. Нею стала партія Жана Вальжана у постановці за романом Віктора Гюго "Знедолені".
3. Проживаючи у Німеччині, співак підпрацьовував приватним учителем музики.
4. Олег Винник активно займався бодібілдингом. Проте після отримання ролі Жана Вальжана припинив інтенсивні тренування.
5. Свою першу пісню написав у 30 років. Нею стала композиція "Аромат моей мечты".
6. Райдер Винника містить 15 сторінок. Головна вимога у ньому - це якісний звук.
7. Хобі Винника - автомобілі. Надає перевагу дорогим та якісним - наприклад, марці BMW. Проте після викрадення його машини у Києві їздить на авто марки Mercedes.
8. Співак полюбляє куховарити, але не вміє робити випічку. Друзів частує стравами тайської та кантонської кухні, а такоє українським борщем.
9. Винник має талісман - це іконка із зображенням Пантелеймона Цілителя.
10. 150 тис. глядачів зібрав Олег Винник на цьогорічному фестивалі Atlas Weekend у Києві. Співак став хедлайнером першого, безкоштовного дня фестивалю. Такою кількістю відвідувачів Винник побив рекорд, який торік встановила Вєрка Сердючка. На її виступ прийшло на 20 тис. прихильників менше.
У жителів села Біла наприкінці 2023 року через підвищення напруги перегоріли електроприлади. Василь Шокостюк подав до суду та домігся компенсації від "Чернівціобленерго". "МБ" розпитав у чоловіка, як йому це вдалося.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.