Брати Клички подали позов до суду на телеканал 1+1

новини / Новини України
1 146
0
 Брати Клички подали позов до суду на телеканал 1+1

Глава Київської міськадміністрації Віталій Кличко заявив у соціальній мережі про ініціювання ним і його братом Володимиром судових розглядів з телеканалом "1+1".

Про це пан Кличко повідомив в соціальній мережі Twitter, пише АСПІ



Відповідно до публікації, Віталій Кличко подав позов з метою захистити свою репутацію, яку регулярно, за його словами, чернить вищевказаний канал.

"Брехня, маніпуляції, відверто сфабрикована інформація... Я і мій брат подали позов до суду на канал 1+1, який поливає нас брудом. Мені байдуже на різних "претендентів" на посаду голови КМДА та їхні амбіції, але паплюжити мою репутацію я не дозволю. Буду захищатися законними методами", -повідомив Віталій Кличко своїм підписникам.

Треба зазначити, що в ніч на 26 липня, видання Радіо Свобода опублікувало інтерв'ю з головою КМДА.

Серед низки питань, журналіст поцікавився у Кличка чи зможе він співпрацювати з нинішнім генеральним продюсером телеканалу "1+1" Олександром Ткаченком, якщо він буде главою КМДА.

"Я бачу останні місяці, навіть вже більше року багато речей, які підтверджують ці чутки, що він хоче стати главою КМДА. Як можна говорити про журналістику і незалежність, якщо кожен день виливають бруд, до речі, на мене персонально, відбуваються маніпуляції. Я подаю в суд зараз", - відповів Кличко, додавши, що позов буде стосуватися "захисту честі і гідності".

На питання журналіста, які факти вказують на посягання на репутацію глави КМДА, Кличко зазначив, що це виходить з ефірів телеканалу "1+1".


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 636
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
13 840
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 252
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
9 642
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 402
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
7 311
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 453
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
6 225
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 506
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 133