У Тбілісі багатотисячний «Марш свободи» під прапорами Грузії, України та ЄС

новини / Новини України
1 537
0
У Тбілісі багатотисячний «Марш свободи» під прапорами Грузії, України та ЄС


У центрі Тбілісі в суботу, 29 червня, опозиційні партії та громадські активісти проводять "Марш свободи", на якому вимагають відставки глави Міністерства внутрішніх справ Грузії Георгія Гахарія.

Про це повідомляє РБК-Україна, передає ЗІК.



Як зазначає видання, до "Маршу свободи" приєдналися політики з різних опозиційних сил.

В акції окремими колонами беруть участь прихильники колишньої правлячої партії "Єдиний національний рух" і партії "Європейська Грузія - рух за свободу".

Рух у центрі столиці Грузії перекрито, оскільки протестувальники зайняли більшу частину проспекту Руставелі. На акції видно прапори Грузії, України і Євросоюзу. Учасники тримають плакати з закликами до глави МВС піти у відставку, а опозиція вимагає відставки Гахарія як відповідального за дії правоохоронців в ніч на 21 червня.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: