Зураб Аласанія заявив, що звільнився з посади голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA: Суспільне мовлення).
Це рішення ухвалено на час набуття чинності рішенням суду про скасування дострокового припинення контракту. До цього часу він обійматиме посаду головного експерта при правлінні UA: Суспільне мовлення.
"Сьогодні я звільнився. Це не означає, що ми „здаємо позиції“. Це означає, що ми дотримуємось закону. Тобто: рішення суду вступить в законну силу через 30 днів (з дня отримання всіма відповідачами цього рішення, або, якщо буде подано апеляцію — з дня рішення суду другої інстанції). До того часу скасоване судом рішення наглядової ради є формально чинним. А це означає, що сьогодні мій контракт вважається розірваним", — заявив Аласанія.
З 24 червня головою правління Суспільного мовника призначено Миколу Чернотицького, який відповідав за філії Суспільного.
Нагадаємо, що 19 червня суд скасував рішення про звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління НСТУ.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram