Негативні емоції в нашому житті

новини
1 838
0
Негативні емоції в нашому житті

Для багатьох повсякденне життя так міцно пов'язане зі стресовими станами, що ми починаємо приймати це як належне. І навіть запевнення медиків про те, що близько 80% хвороб виникають від негативних переживань, ми пропускаємо повз вуха.

Негативне мислення (думки, загальний психічний стан) і є джерелом негативних емоцій. Наприклад, постійний тривожний стан може підштовхнути людину до шкідливих звичок. Багато хто вважає, що куріння здатне знизити напруженість, однак це не так. Потрапляючи в залежність від свого стану, ми формуємо звички.



Відсутність самоконтролю, неорганізованість та імпульсивність також шкодять нашому здоров'ю. Схильні до цього люди вкорочують своє життя на 2 - 4 роки.

Інша крайність - байдужість до життя, відсутність цілей і сенсу в житті - одна з найбільш негативних. Люди з такими розладами часто мають поганий імунітет і схильність до захворювання Альцгеймера.

До цієї ж категорії негативних емоцій можна віднести зневіру та приреченість. У людей, які часто віддаються таким емоціям, в майбутньому можуть розвинутись судинні захворювання.

Підозріла людина, або той, хто вороже ставиться до оточуючих, має ризик захворіти на серцево-судинні захворювання. В організмі таких людей відбувається різке збільшення певного виду білка, це впливає на імунну систему і може призвести до розвитку цукрового діабету.

Трудоголізм - ще одна крайність в емоційних переживаннях, яка може стати причиною виникнення ряду захворювань - від психічних розладів до порушення обміну речовин і серцево-судинних захворювань.

Вміти контролювати свої негативні емоції - завдання не з легких. Раніше вважалося, що прояв своїх емоцій допомагає людині "розрядитися" і знову прийти до норми. Нещодавно проведені дослідження показали зворотне: позбавлення від негативних емоцій, зокрема, гніву, небезпечне для здоров'я. Виплеск гніву підтримує поганий настрій, збільшуючи при цьому інтенсивність руйнівних почуттів. При вираженні негативних емоцій у мозку виробляються певні хімічні речовини, які з часом викликають залежність. І людина на підсвідомому рівні буде просто шукати причину для гніву.

Психологи радять навчитися боротися зі своїми негативними почуттями, замінюючи їх більш позитивними.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції
07:55
На Буковині попрощаються із чотирма воїнами, які загинули у боях проти окупантів
07:45
Історичний матч "Буковина" - "Вікторія" та зізнання у "вказівці Запаранюка не з'являтися на сесію": головні новини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 2 квітня не буде світла
07:00
Погода на Буковині 2 квітня
02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм