У кожній країни свої закони, правила і звичаї. Іноді вони бувають досить специфічними і смішними.
Однак, як кажуть, у чужий монастир зі своїм статутом не ходять. До того ж, незнання закону не звільняє від відповідальності. Так що, якщо зберетеся в кругосвітню подорож, краще заздалегідь дізнатися про місцеве законодавстві, щоб потім випадково не потрапити в халепу.
От тільки цікаво, які прецеденти змусили уряд вжити такі сміховинні законопроекти?
Канадським дітям не можна користуватися ходунками.
Влада Канади вважає, що ходунки некорисні для розвитку дитини і малюк повинен самостійно навчиться ходити. Крім того, в реаліях канадського життя вони досить травмонебезпечні. Так як більшість будинків у Канаді двоповерхові, є істотний ризик падіння дитини зі сходів. Існує навіть штраф, який батьки будуть змушені заплатити, якщо цей протизаконний предмет буде виявлений.
В Оклахомі не можна кривлятися перед собаками.
З одного боку, звучить смішно, а з іншого – корчивши пики незнайомій собаці цілком можна спровокувати її на агресію. Так що, сюсюкання краще залишити для милих діточок. За порушення цього закону передбачено штраф і навіть тюремне ув’язнення.
Австралійським чоловікам не можна носити одяг без бретелей.
Якщо в Україні приводу вводити такий закон немає, то в Австралії повно настільки розкутих чоловіків. Це й не дивно, адже саме Австралію вважають однією з найбільш миролюбних країн по відношенню до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Крім того, саме тут проходить найвідоміший гей-парад у світі.
У Сінгапурі під забороною жуйка.
На вулицях Сінгапуру вкрай складно купити звичайну жувальну гумку, адже в країні діє заборона на продаж і купівлю цього "кулінарного виробу". Крім того, за викинуту на вулиці жуйку порушник зобов’язаний заплатити штраф у розмірі 500 доларів.
У штаті Вашингтон не можна з’являтися на людях з потворним конем.
Цей закон діє в містечку Уілбур. От тільки цікаво, яка кінь підходить під визначення "потворний"? І яку психологічну травму завдала автору цього законопроекту негарна конячка? Природно, на практиці цей закон не діє, хоча він і не був офіційно скасований.
У Саудівській Аравії слухати музику можна тільки вдома.
Справжнім меломанам в Саудівській Аравії доведеться туго. А все через діючий там закону. Тут музику навіть не викладають в місцевих школах і вузах. А в магазинах і автобусах не почути звуки музики.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram