RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Художниця, модель і дизайнер весільних суконь – ці українки пережили досвід домашнього насильства і пройшли непростий шлях перед тим, аніж наново навчитися радіти життю і досягти успіху в США.

Їхні історії розповідає Голос Америки, повідомляє Укрінформ.

"Ці три історії об’єднує сила духу жінок, які змогли покласти край знущанням над собою і створити для себе можливість щасливого життя і реалізації своїх мрій. Вони всі пройшли досвід імміграції та соціальної ізоляції і знайшли себе через мистецтво", - йдеться у публікації, яка входить до серії "Українці – історії успіху".

Оксана Танасів, художниця

Від домашнього насильства – до успіху в США: історія трьох українок


​Сьогодні вона – успішна художниця, чиї картини демонструються на тижнях високої моди в Нью-Йорку і міжнародних арт-шоу, прикрашають галереї та приватні колекції в різних країнах світу.

Але до свого успіху Оксані довелося пробивати дорогу. "Я зазнавала моральних принижень і словесних знущань з боку колишнього чоловіка, який контролював і залякував мене, переконував, що я нічого варта і заслуговую, щоб він зі мною так поводився", – стверджує жінка.

Оксана знайшла відраду в малюванні, яке стало для неї терапією і допомогло знайти себе і рухатися далі. "Мистецтво в той момент врятувало мені життя. Я завдячую картинам, які дали мені можливість побачити світло в кінці тунелю", - розповідає жінка.

Проте, за її словами, творчість ще більше дратувала колишнього чоловіка, і після його першої фізичної спроби принизити її жінка поклала край знущанням та почала будувати нове життя, підкорюючи щоразу нові вершини.

"Я прийняла рішення, правильне для мене і моєї дитини, і з того часу рухалася вперед – не оглядаючись", – наголошує Оксана.

Анна Заячківська, модель і художниця

Від домашнього насильства – до успіху в США: історія трьох українок


Анна – володарка титулу "Міс Україна 2013", представляла Україну на конкурсі "Міс світу", після чого проживала в Мілані, співпрацюючи з провідними модельними агенціями. Там вона і познайомилися з чоловіком, який, за її словами, намагався взяти під контроль її життя й ізолювати від світу.

За словами Анни, він часто повторював: "Ти нічого не варта, твоя родина нічого не варта, ти займаєшся не тими речами, якими потрібно".

При першій спробі Анни висловити свою думку він підняв на неї руку, розповіла жінка.

"Він постійно вів монологи, найчастіше вночі – говорив довго, виснажливо, просто випивав з мене всю енергію, на порожніх підставах. Був не тільки емоційним, агресивним, але й не слухав, не вмів почути, не хотів працювати над стосунками і говорив, що проблема в мені".

Жінка вирвалася з золотої клітки, від чоловіка, який за її словами, вимагав безроздільної уваги і критикував її починання, і подалася в іншу країну. Відбудовуючи своє життя в Нью-Йорку, Анна розвивається як художниця та будує кар’єру моделі.

"Я вважаю, що кожна жінка повинна мати право обирати і не боятися, що б там не було. Кожна з нас заслуговує на щастя, і я думаю, що Бог хоче, щоб кожна людина була щасливою, перебувала в любові, спокої та гармонії", – наголошує Анна.

Галина Джежула, дизайнерка

Від домашнього насильства – до успіху в США: історія трьох українок


Галина – дизайнерка весільних суконь. Жінка будує бізнес у Каліфорнії, в районі Затоки Сан-Франциско, паралельно продовжуючи юридичну боротьбу з колишнім чоловіком, який, за її словами, фізично й морально кривдив її.

Галина "опинилася в Америці як у в’язниці" – без документів і в жахливих умовах – і часами "мріяла померти". Чоловік бив її, коли вона була вагітною, щоб вона втратила дитину, і якось побив 11-літнього сина Галини до струсу мозку.

Галина шила ще з шкільних років, але по-справжньому розкрила свій талант у важкі часи в шлюбі.

"Коли моє життя було нестерпним із моїм колишнім чоловіком, я немов відчула, як Бог хоче допомогти мені, втішити мене – він ніби ввімкнув у моєму серці якесь джерело. Я почала шити щось, що не могла зрозуміти. Коли ж дивилася на готові сукні, відчувала захват і здивування – вони справді були неймовірними. Я зрозуміла, що Бог дав мені новий талант", –каже Галина.

Галина шиє для тих, кому потрібні такі "ліки", і щороку дарує сукню безкоштовно одній нареченій, виконуючи роль хрещеної мами Попелюшки.

"Я відчуваю красу людини, яку бачу. Я відчуваю, що в людини зруйновано всередині. Я відчуваю, що серце болить. Чи мати не любила. Чи в цієї людини немає кохання. Я знаю, який колір їй пасує. Я відчуваю, яка тканина потрібна. Коли я шию плаття, моя наречена плаче від щастя", - розповідає дизайнер.

Історії цих трьох українок свідчать: якщо знайти сили і не побоятися вийти зі стосунків, які руйнують людину, не зневіритися, то можна знову відкрити для себе багато можливостей і досягти успіху. Приклад цих жінок "дає надію жінкам у подібних ситуаціях і віру в те, що кожна жінка має потенціал стати успішною, якщо тільки в неї буде для цього можливість", - йдеться на сторінці "Українці – історії успіху" у Facebook.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
16-03-2019, 21:41
Коментарів 0 Переглядів 1 404



Внаслідок аварії кермувальник загинув на місці події, а пасажир отримав травми

Внаслідок аварії загинули 17-річна дівчина та 30-річний чоловік
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.