До дня народження Лесі Українки представлений перший тизер майбутнього байопіка про відому поетесу під робочою назвою "Леся Українка. Узлісся".
У сюжеті тизеру відображено один з найдраматичніших проміжків у долі поетеси - час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем "Одержима".
У тизері Леся опиняється у найтрагічнішому моменті свого життя, але знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість. Багато дослідників кажуть, що саме ці події стали переламним моментом у її житті, який дав новий поштовх, після котрого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла світове визнання
“У майбутньому фільмі, як і в тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки, - говорять продюсери фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко. - Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі”.
Роль Лесі Українки виконує молода українська акторка Дар’я Полуніна. "Дар’я дуже неординарна акторка, на яку чекає велике майбутнє. З першого погляду я зрозуміла, що вона чудово впорається з роллю Лесі Українки", - розповіла режисерка байопіку Нана Джанелідзе.
Зйомки тизера проходили у Києві - у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій. Сценарій та концепція тизера розроблені Наною Джанелідзе, художником-постановником став Юрій Ларіонов. Ідея реалізована продакшн-компаніями JS Films та FX Films.
Нагадаємо, зйомки байопіка про Лесю Українку було підтримано Українським культурним фондом.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.