Знаменитий модельєр і фотограф Карл Лагерфельд, який пішов з життя у віці 85-років, був і залишається в пам'яті поціновувачів моди справжньою легендою. Він відрізнявся особливим фанатизмом в роботі, оригінальними ідеями і неповторним смаком.
Сегодня.Lifestyle підготував факти з життя Карла Лагерфельда, а також його коротку біографію.
Біографія Карла ЛагерфельдаМайбутній модельєр народився в Гамбурзі 10 вересня 1933 року в родині великого підприємця, власника фабрики з виробництва згущеного молока Отто Лагерфельда, який заробив чималі статки на поставках консервованого молока до Європи.
З ранніх років Карл захоплювався іноземними мовами, читанням і музикою. Карл отримав гарну освіту саме в тій сфері, яка цікавила його ще з дитинства – дизайнерське мистецтво. 1953 року разом з матір'ю він переїхав до Парижа, де навчався в школі при Синдикаті високої моди. 1954 року отримав Першу премію конкурсу модельєрів. 1955 року отримав Першу премію за дизайн пальта в конкурсі, який організував Міжнародний секретаріат вовни. Потім став асистентом французького модельєра П'єра Бальмена, з яким працював до 1958 року.
1963 року Карл починає працювати відразу з чотирма будинками моди – Chloe, Fendi, Krizia, Charles Laurdan, створюючи для кожного з них абсолютно різні колекції. З 1983 року Карл Лагерфельд і до самої смерті очолював Будинок Chanel.
Особисте життя ЛагерфельдаЛегендарний модельєр майже ніколи не говорив про особисте життя, навіть просто тому, що не любив цього робити. Не був одружений, дітей немає. Після смерті від СНІДу 1989 року його супутника життя Жака де Башера жив один. На запитання про особисте життя після смерті Жака він говорив: "Моя любов – в могилі, на цьому все скінчилося. Я вже досяг віку, коли обговорювати особисте життя просто непристойно".
Цікаві факти з життя Карла ЛагерфельдаЛагерфельд був фанатом дієтичної Coca-Cola.
Він хотів стати художником-мультиплікатором.
За життя Карл не пив і ніколи не вживав алкоголь.
Його улюблені книги – збірник Емілі Дікінсон, поезія Верлена, Рембо, Малларме, роман "Будденброки" Томаса Манна і "Рік магічного мислення" Джоан Дідіон. Своєю біблією він називав "Почуття краси" Сантаяна Джорджа.
Кішка Шупетт – не просто домашній вихованець дизайнера. Вона приносила Лагерфельду додатковий заробіток. 2014 року Шупетт знялася в рекламній кампанії японського б'юті-бренду Shu Uemura, 2015-го в Colette почали продавати лінію сумок і футболок із зображенням кішки, а цього літа німецька компанія Steiff випустила дві тисячі іграшкових копій тварини зі штучного хутра і плюшу. Ціна однієї іграшки – 545 доларів.
Нагадаємо, що помер знаменитий кутюр'є
Карл Лагерфельд на 86-му році життя.
20-02-2019, 00:20
0
3 300