Загадкові сигнали з космосу: чи є життя в інших Галактиках? (на правах реклами)

новини
1 262
0
Канадські дослідники, які розробили і запустили в експлуатацію потужний радіотелескоп CHIME, недавно зафіксували короткі сигнали, що надходять з космосу. Інформацію було оприлюднено на зустрічі Американського астрономічного форуму 9 січня 2019 року.

Природа радіосплесків


Явища, відомі як радіовсплески, фіксувалися протягом усього 2018 року. За словами вчених, вони схожі на тимчасові й випадкові радіовипромінювання, що ускладнює процес їх пошуку та детального вивчення.

Вперше сигнали були виявлені в Австралії 10 років тому – тоді скептично налаштовані астрономи пояснювали їх як незначні явища або збої апаратури.

Завдяки появі CHIME було "спіймано" відразу кілька сигналів: сьогодні вже не можна заперечувати факт їх існування.

Загадкові сигнали з космосу: чи є життя в інших Галактиках? (на правах реклами)


Команді 24 каналу вдалося дізнатися актуальні теорії, висунуті астрономами щодо походження хвиль

Природа сплесків стала однією з найбільш "гострих" тем форуму. Достовірно з'ясовано, що вони приходять з далеких галактик. Висунуту теорію підтверджує факт неоднорідності структури імпульсів. В діапазоні частот довгі хвилі чергуються з короткими, що пояснюється впливом міжгалактичних матерій. Величина різниці показує, що радіовсплески не можуть бути провоковані джерелами в межах Чумацького Шляху.

Найбільш вірогідним поясненням природи явища виступає теорія про породження їх потужними космічними об'єктами. Не вщухають суперечки про те, що саме їх створює – чорні діри, занадто щільні зірки або інші тіла.

Звучать й більш утопічні ідеї. Американський астрофізик Авід Леб вважає, що дані явища – то беззаперечні свідчення наявності потужних технологій у інопланетних цивілізацій.

Дослідження NASA


Питаннями вивчення космічних технохвиль щільно займається NASA. За допомогою радіотелескопів Kepler і TESS, агентство неодноразово проводило різні експерименти, шукаючи сигнали цивілізацій за шаблонами. В якості шаблонів використовувалися звичні нам радіо- і телесигнали, які протягом десятиріч "фонують" в космосі. Після проведення ряду дослідів програму закрили через дефіцит бюджету.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують