RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Тетяні Пинюк на підприємстві, де вона працює, допомогли впоратися зі скрутною життєвою ситуацією. Там же вона знайшла свого майбутнього чоловіка.

Тетяна Пинюк – чернівчанка. До 20 років не могла знайти стабільної роботи, яка б їй подобалась. Нарікає, що на попередніх роботах була постійна затримка зарплатні та погані умови праці.

Була й касиркою, й офіціанткою

"За своє життя я багато де працювала. У 17 років декілька місяців – офіціанткою. Потім на літо їздила до Криму, де була касиркою-операторкою там працювала протягом 4-5 місяців. Взимку доводилось сидіти вдома. Стабільного заробітку не було. Згодом мама сказала, що моя тітка працює на цікавій роботі і запропонувала й мені туди влаштуватися. На співбесіду в SEBN UA, де нам розповіли про умови праці та провели екскурсію, пішли ми вдвох. Йшла працювати з думками: "Місяць попрацюю, а якщо не сподобається, то ніхто мені не заборонить звільнитися". Тут уже працюю більше п’яти років", – каже Тетяна.

На підприємстві допомогли не лише фінансово

У скрутній життєвій ситуації жінці допомогли на роботі, навіть порадили необхідних лікарів.

"На третій рік після того, як я влаштувалася на роботу, тато захворів на рак. За допомогою звернулася до директора, яким тоді був Олександр Шламп, та отримала матеріальну допомогу від підприємства. Співробітники також допомагали чим могли. Тоді батька лікували в Чернівецькому онкодиспансері застосовуючи хіміотерапію та променеву терапію. Лікування триває досі, вже третій рік. Тато ще минулого тижня приймав "хімію", а тепер його відправляють на операцію до Києва", – говорить жінка.

Тетяна Пинюк: "Робота змінила моє життя" (на правах реклами)


Із чоловіком познайомилася на роботі

Невдовзі Тетяна планує відсвяткувати весілля.

"Чоловік працював на другому поверсі, а я на першому. Подруга, яка також працює у SEBN UA, запросила нас на день народження у Кіцманський район. Там уже й розговорилися з чоловіком, почали зустрічатися. Через рік стосунків він зробив мені пропозицію. Наразі ми розписалися, а весілля святкуватимемо у неділю", – розповідає Тетяна.

"За п’ять років відбулося два підвищення"

Тетяні 25 років, вона задоволена своїм кар’єрним ростом у SEBN UA.

"Спершу я прийшла на посаду комплектувальника проводів, формувала окремі модулі для суцільної кабельної в’язки автомобіля Volkswagen Golf А7. Через рік мені запропонували підвищення до посади інструктора. Тепер працюю старшим в’язальником схемних джгутів, кабелів та шнурів", – каже вона.

Зараз Тетяна вагітна. Розповідає, що працювати неважко. Коли потрібна допомога – колеги на виробництві залюбки її надають. У декретну відпустку на тривалий термін йти не планує, за декілька місяців – до роботи.

Тетяна Пинюк: "Робота змінила моє життя" (на правах реклами)


Зарплата пристойна та ще й премію виплачують

"На попередній роботі дуже часто затримували зарплатню. Були й такі випадки, що затримка у виплаті коштів тривала понад 15 днів. На SEBN UA все згідно законодавства, виплата заробітної плати відбувається вчасно. Якщо працівник не порушує трудовий розпорядок та виконує поставленіц перед ним завдання, то отримує премію. Якщо працівник, за потребою, виходить на роботу у державні святкові дні, то це вважається понаднормовим виходом і оплачується у подвійному розмірі.

На роботу приймають і людей з інвалідністю, залежно від важкості захворювання. От у мене на конвеєрах працюють і люди з вадами слуху. Спершу мені було важко спілкуватися з ними, але тепер я легко їх розумію, а вони мене. Дуже багато людей є і з районів області, для яких надається безкоштовне транспортування. Їх привозять на роботу і відвозять додому", – говорить Тетяна.

Тетяна Пинюк: "Робота змінила моє життя" (на правах реклами)


Жінка розповіла, що багато працівників бували закордоном у відрядженнях.

"Дехто нещодавно поїхав у Мексику, інші – в Румунію, Болгарію, Молдову. Усі вони повертались із приємними враженнями. Досі підтримують зв'язок один з одним. В Україні мало є таких великих підприємств, які сприяють обміну досвідом із колегами інших країн, забезпечують офіційне працевлаштування, стабільну зарплату й таку кількість робочих місць",–зауважує жінка.

Тетяна Пинюк: "Робота змінила моє життя" (на правах реклами)


Довідка

В Україні наразі функціонує 4 підприємства SEBN UA: в Тернополі, Чернівцях, Чорткові та Хмельницькому.
Відкриття SEBN UA в Чернівцях – 17 травня 2013 року.
Кількість працівників – понад 1 000.

Продукт, який виготовляють працівники – окремі модулі для суцільної кабельної мережі автомобіля Volkswagen Golf А7.
Відбувається запуск нового проекту – Volkswagen Golf А8.
Редактор: Марія Фернюк
26-11-2018, 19:30
Коментарів 0 Переглядів 4 215

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.