Психологи й експерти розповіли про те, чому фотографувати людей уві сні не можна, інформує Ukr.Media.
Чому не можна фотографувати сплячих людей
В Європі в XIX столітті користувалися популярністю посмертні фотографії. Померлого вмивали, намагалися привести в порядок, садовили поруч з членами сім'ї, природно, у небіжчиків на фото були закриті очі. Пізніше ця традиція втратила свою актуальність, але залишила за собою марновірство - люди, у яких закриті очі на фото, мертві для цього світу, а фотографуючи сплячого, можна напророкувати йому важку долю або навіть смерть.
Більше того, під час сну енергетичне поле людини дуже слабшає, тому сплячому легко наврочити. Якщо ти не хочеш, щоб тебе наврочили, постарайся уникати таких знімків і сама не фотографуй своїх дітей, які сплять. Вважається, що при перегляді такого фото, інші люди "спустошують" людину з закритими очима і забирають його енергію.
Чому не можна фотографувати сплячих дітейЕксперти забороняють робити знімки сплячих дітей і милуватися подібними фото взагалі. Забороняється показувати стороннім людям свою дитину до закінчення 40 днів після народження.
Причини заборони знімків зі сплячими?
- Так можна вкрасти долю дитини;
- Від раптового спалаху дитина злякається;
- Згідно з релігійними повірями, можна налякати Ангела-Охоронця, який покине душу сплячого назавжди;
- Можна навести раптову смерть (душа людини відлітає в інший вимір, а клацання або спалах можуть передчасно розбудити тіло, в такому випадку душа не встигне повернутися назад);
- Зображення і фотографії сплячих заборонені релігією;
- Саме на фото сплячої людини можна навести порчу. Якщо кадр ненавмисно потрапить до недоброзичливої людини, про наслідки вже ви знаєте.
Багато хто впевнений, що фотографувати сплячу людину ні в якому разі не можна. Навіть якщо не думати про забобони. Це просто не етично, адже сплячий не давав згоду на фото.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
23-11-2018, 01:30
0
4 546