Які овочі треба їсти жінкам

новини / Життя
2 112
0
Які овочі треба їсти жінкам

Жінкам важливо споживати певні овочі, адже вони ефективно знижують ризик виникнення раку молочної залози.

Про це свідчать результати дослідження американських учених з Гарвардської школи, пише 24 канал з посиланням на AJC з посиланням на International Journal of Cancer.

Особливо корисними для профілактики онкологічних захворювань будуть помаранчеві та жовті овочі. Адже каротиноїди, які надають їм теплих відтінків, мають властивість накопичуватися в жіночому організмі.

Таким чином, вони допомагають підсилювати імунні реакції на небезпечні хвороботворні компоненти та скорочувати зростання пухлин.

"Вживання п'яти порцій овочів на день знижує ризик виникнення раку грудей на 11%", - констатували науковці.

Варто пам'ятати, ймовірність виникнення раку молочних залоз підвищується у зв'язку з надмірним споживанням алкоголю та підвищеною концентрацією холестерину в організмі.

До слова, за даними Міжнародного агентства з вивчення раку, харчування прямо або побічно пов'язане з виникненням усіх форм раку у 30% чоловіків і у 50% жінок.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 865
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 702
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
7 624
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
4 064
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 498
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 180
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
3 101
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 670
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 263
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 197