RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Як покращити сон: 10 порад

Як покращити сон: 10 порад

Ви цілий день проводите в режимі зомбі, злі, не можете зосередитися на важливому і так далі за списком. Щоб такого не було, ми розповімо вам про 10 порад, які зроблять ваш сон міцним, а ранок легким.

Слідкуйте за якістю сну

Щоб висипатися потрібно, визначити свою ідеальну кількість сну. Норма для людини - це 8 годин, але все залежить від навантажень протягом дня та здоров'я людини. Тому важливо враховувати різні деталі, щоб сон сприяв розслабленню організму. Адже від цього залежить ваше самопочуття протягом дня.

Змініть свій стиль життя

Часто причиною поганого сну стає стрес або відсутність фізичного навантаження. Через стрес людина не може нормально заснути та з ранку вона відчуває біль в голові та жахливу втому. У свою чергу причиною поганого сну може служити та відсутність фізичного навантаження. Людина, яка веде неактивний спосіб життя або займається сидячою роботою в офісі буде погано спати. Тому важливо почати займатися спортом і тримати своє тіло в тонусі. Для цього ви можете почати виконувати ранкову гімнастику або почати бігати. Такий підхід дозволить вам не тільки добре спати, а й тримати своє тіло у формі. Також спорт знімає стрес і переводить розум в більш спокійний стан.

Оточення

Щоб сон був міцним, потрібно дотримуватись певних правил:

- У кімнаті повинно бути темно;

- Провітрюйте приміщення перед початком сну;

- Ваше спальне місце повинне бути комфортним;

- Комп'ютер, світильник, побутові прилади - все повинно бути вимкнено;

- Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то ваш сон стане набагато кращим.

Створіть звичку

Ваш мозок завжди налаштований на оптимізацію життєвих процесів. Для нього важливо, щоб людина дотримувалась певного режиму роботи, відпочинку та сну. Тому вам потрібно створити свій режим сну. Ви повинні лягати та вставати в один час. Таким чином, ваш організм буде функціонувати максимально ефективно і ви не будете відчувати стрес на початку дня.

Навчіться розслаблятися

Для розслаблення перед сном можете використати ряд способів:

- Слухати спокійну музику;

- Попити трав'яного чаю;

- Зайнятися медитацією;

Також важливо не переїдати та не вживати алкогольні напої.

Спіть вдень

Якщо вам не вистачає часу на сон, то використовуйте короткі перерви протягом дня. Це дозволить відновити душевний спокій і зменшити негативний ефект недосипання. Вам необов'язково міцно спати, ви можете просто подрімати. Навіть такий примітивний сон поліпшить ваше самопочуття.

Позбавтеся від шуму

Часто шум стає головною причиною поганої якості сну. Навіть якщо ви засинаєте, то ваш мозок продовжує обробляти звук, який знаходиться навколо вас. Тому потрібно позбавлятися від зайвого шуму за допомогою вушних затичок або іншими можливими способами, інформує Ukr.Media.

Кидайте курити, або забудьте про нормальний сон

Курці набагато гірше сплять через дію на їх організм нікотину. Ця речовина здатна негативно впливати на роботу нервової системи. Тому з роками, завзятий курець починає відчувати не тільки проблеми зі здоров'ям, але й зі сном.

Зупиніть думки

Після бурхливого дня в голові людини може бути занадто багато думок. Людина починає прокручувати їх у своїй свідомості та не може заснути. Тому важливо навчиться зупиняти потік думок за допомогою різних технік. Наприклад, ви можете почати стежити за своїм диханням або биттям серця. Таким чином, ви зможете розслабитися і заснути.

Пийте воду

Протягом сну організм втрачає багато води. Тому з ранку рекомендується випивати склянку води, щоб відчувати себе краще. За допомогою води ви підготовлюєте організм до активної роботи та відновлюєте запаси втрачені вночі.

Висновок


Все в житті залежить тільки від вас. Якщо ви хочете добре спати, вам потрібно створити необхідні умови для цього. Ніхто не подбає про ваш сон окрім вас. Тому не забувайте, що ваш сон і ваш настрій вранці залежить виключно від вас.
Редактор: MariaH
15-10-2018, 00:15
Коментарів 3 Переглядів 3 024

Теги - сон, поради
Hаписав: Олена, Коментарів: 0, Новин: 0, 25 жовтня 2023 18:05
В новині:
Всі поради досить прості і начебто якщо в кімнаті темно і тихо, то бери і засинай. Але ні, не тут було. Безсоння приходить тоді, коли їй заманеться. На такі випадки я маю Альпетонін. Перевірений часом та ефективністю препарат на основі мелатоніну. З ним я засинаю легко і швидко, і на ранок немає проблем із пробудженням.

Hаписав: Христина, Коментарів: 0, Новин: 0, 14 грудня 2023 09:07
В новині:
Я з безсонням зіткнулася після того, як перехворіла на ковід. Спочатку теж намагалася всякі трави-муравки заварювати, але мені вони ні в яку не допомагали. Психанула і в аптеку пішла, де мені Альпетонін порадили взяти. Пігулки робочі. Переносимість чудова, швидке засинання, легке пробудження, відсутність сонливості вдень і звикання не викликає. Я задоволена.

Hаписав: Ольга, Коментарів: 0, Новин: 0, 15 жовтня 2024 10:14
В новині:
В мене уривчастий сон був. Сплю тільки другу половину ночі, а першої заснути не виходило як не намагалася. Довелося рятуватися снодійними засобами. Альпетонін на основі мелатоніну найкраще мені підійшов. З цими пігулками я тепер сплю і першу половину ночі також. Не дивно, що й висипатись почала.

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.