Лимони вважаються одним з найбільш корисних компонентів харчування взимку – крім вітаміну С, вони є джерелом антиоксидантів, мають противірусну та антибактеріальну дію, а в поєднанні з медом ефективно лікують кашель.
Медики дали поради про те, як правильно вживати лимони, повідомляє Експрес - онлайн, з посиланням на Healthyliving, пише.
Насамперед вони застерегли від того, щоб класти лимон в гарячий чай. "Лимон чутливий до температури: якщо вона перевищує 80 градусів, то вітамін С руйнується. Тому лимон слід додавати в теплий, а не в гарячий чай".
Крім того, за словами, медиків, не варто довго зберігати лимон після розрізання, оскільки вітамін С реагує на світло і кисень. Якщо порізаний кружальцями лимон довго перебуває на столі, він втрачає свою вітамінну цінність.
При частому вживанні лимонів може постраждати зубна емаль – любителям цього цитруса потрібно не забувати обполіскувати рот водою.
Також медики помітили, що лимони не слід вживати людям з хворобами травної системи, оскільки вони збільшують вироблення соляної кислоти і здатні привести до гастриту.
Не можна точно стверджувати в грамах або штуках, скільки лимонів можна з’їдати в день. Але кидатися в крайнощі не варто – скибочка лимона з чашкою чаю або на склянку води принесе користь, але тільки якщо приймати не натщесерце. “Лимон – кислий фрукт і його кислота може подразнювати слизову шлунку".
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
30-07-2018, 00:00
0
5 846