Як прожити довге і щасливе життя: відповідь Стенфордського професора

новини / Життя
3 422
0
Як прожити довге і щасливе життя: відповідь Стенфордського професора

Багато людей намагаються зрозуміти, у чому насправді полягає секрет довгого та щасливого життя.

Відповідь на це питання вирішив знайти письменник Джефф Хейден. Він розповів про дослідження, яке провели ще у 1921 році.

Так, професор психології у Стенфордському університеті Льюїс Терман одним з перших почав використовувати тест на IQ. Науковець виявив 1 500 дітей з коефіцієнтом інтелекту 135 і вище та почав одне з найтриваліших досліджень в історії. Разом з колегами Терман протягом десятиліть аналізував життя учасників. В результаті вченим вдалося визначити причини довголіття.

Як з’ясували фахівці, найдовше і повноцінне життя було у тих, хто активно йшов до своїх цілей і був залучений в цей процес. Також найдовше прожили ті, хто працював старанніше, ніж інші.

За даними дослідження, неважливо, чи здійснилася мрія. Важливо постійно до неї прагнути.

"Ми не виявили, що буквальне проживання мрії значно впливає на здоров'я. Найдовше жили не найщасливіші або найспокійніші літні люди, а ті, хто був найбільше залучений у досягнення своїх цілей. У будь-якому віці рідше вмирали ті, хто відчував себе успішним. Більш того, у тих людей, які в дитинстві були безтурботними, ненадійними і неамбіційними, а потім нічого не добилися в кар'єрі, значно зростав ризик смерті", – йдеться у книзі "Проект Довголіття".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.