Самотність заподіює таку ж шкоду, як і пачка викурених сигарет в день. І це не все – є й інші негативні моменти. Молодь відчуває самотність частіше за інших.
Таких висновків дійшли медики, які провели дослідження "Хто найбільше схильний до самотності і які його наслідки", пише Cigna.
В дослідженні взяло участь 20 тисяч осіб. Найвищий рівень самотності відзначений у молодих людей у віці від 18 до 22 років.
За шкалою самотності, яку склали фахівці Каліфорнійського університету, молоді люди набрали 48 балів, а люди, старші 72 років – тільки 39.
Самотність дуже серйозно впливає на здоров'я людини. Вона посилює стрес, підвищуючи ризик появи хвороб серцево-судинної системи, артриту, діабету 2 типу,
Окрім того, постійне відчуття самотності може бути пов'язаним із ранніми ознаками хвороби Альцгеймера та погіршенням процесів мислення.
Що цікаво, соцмережі не впливають на почуття самотності – ті, хто ними користується, так само відчувають самотність, як і ті, хто там не сидить.
Аби позбутися відчуття самотності – потрібно добре спати, проводити час зі сім'єю та близькими людьми, займатися спортом і не перепрацювати.
6-05-2018, 01:24
0
3 365